Kviečiame susipažinti su NMA tradiciniu informaciniu leidiniu
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2022.04.25

Kviečiame susipažinti su NMA tradiciniu informaciniu leidiniu

Kviečiame susipažinti su NMA tradiciniu informaciniu leidiniu
Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA), siekdama pagelbėti žemdirbiams kasdienėje jų veikloje, parengė informacinį leidinį, skirtą tiesioginių išmokų bei su plotu susijusių Kaimo plėtros programos priemonių 2022 m. aktualijoms. NMA laikraštis leidžiamas jau ketvirtus metus ir šią savaitę pasieks žemdirbius savivaldybių žemės ūkio padaliniuose ir seniūnijose. Kviečiame susipažinti su skaitmeniniu jo formatu.
 
Laikraštyje pateikiami patarimai ūkininkams, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, norint išvengti sankcijų, skaitytojai supažindinami su naujausiais taisyklių pakeitimais, paramos reikalavimais, gerosios ir blogosios praktikos pavyzdžiais, ūkio darbų kalendoriumi, teiktinų dokumentų terminais, patikrų grafiku bei kita aktualia 2022 m. informacija.
 
Taip pat laikraštyje pristatytos NMA naujovės, įskaitant „NMA agro“ programėlės funkcionalumo galimybės, Automatinės laukų nuolatinio stebėjimo sistemos (ALNSIS) naudojimas nuotolinėms patikroms, konsultacijos per „MS Teams“ ir galimybė konsultuotis 24 valandas per parą su robotais, kurie atsakys į aktualius dažniausiai užduodamus klausimus.
 
Kviečiame susipažinti su NMA laikraščio skaitmeniniu formatu čia.
 
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2022 m. gegužės 11 d. 14:06