Kviečiame prisijungti prie NMA kolektyvo!
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2019.07.09

Kviečiame prisijungti prie NMA kolektyvo!

Kviečiame prisijungti prie NMA kolektyvo!
Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA) kviečia prie savo kolektyvo prisijungti naujus kolegas – šiuo metu ieškome įvairių sričių specialistų.
 
NMA – viena pažangiausių valstybinių įstaigų Lietuvoje, jau 20 metų administruojanti didžiausią mūsų šaliai skiriamą Europos Sąjungos paramos dalį, skirtą šalies žemės ūkiui, kaimo plėtrai ir žuvininkystei.
 
Tai pirmoji valstybinė organizacija Lietuvoje, laimėjusi Nacionalinį kokybės prizą (2012 m., stambių įmonių kategorija). Įstaigos teikiamos paslaugos vertinamos kaip kokybiškos – NMA kokybės vadybos sistema sertifikuota pagal visame pasaulyje pripažįstamą  LST EN ISO 9001:2008 standartą, o informacijos saugumo valdymo sistema 2015 m. sertifikuota pagal naująją ISO/IEC 27001:2013 standarto versiją.
 
NMA – didžiulė organizacija, į kurią lygiuojasi ne tik Lietuvos, bet ir Europos valstybinės įstaigos. NMA vertina ir administruoja paraiškas, vykdo mokėjimus paramos gavėjams, organizuoja projektų kontrolę – tai pagrindinė NMA veikla, kurią atlieka NMA Kaimo plėtros ir žuvininkystės programų departamentas, Žemės ūkio paramos departamentas, Kontrolės departamentas. NMA taip pat veikia Teisės, Finansų apskaitos, Korupcijos prevencijos, Strateginis departamentai, dirba personalo, komunikacijos, už NMA veiklos kokybę atsakingi specialistai, auditoriai. Be centrinio padalinio, esančio Vilniuje, NMA turi 10 teritorinių padalinių didžiausiuose Lietuvos miestuose.
 
Darbas NMA, kaip ir įstaigos veikla – įdomus, įvairus, pilnas iššūkių, skatinantis tobulėti.
 
Visus, kuriems artima NMA vykdoma veikla ir domina darbas bei karjeros galimybės, kviečiame tapti mūsų didelio kolektyvo dalimi.
 
Kodėl verta pasirinkti darbą NMA, daugiau kviečiame paskaityti čia.
 
Apie NMA veiklą atsiliepia čia dirbantys darbuotojai: Darbuotojai apie NMA.
 
Nuorodą į šiuo metu turimas darbo pozicijas NMA rasite mūsų svetainėje, skiltyje „Karjera“
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2019 m. liepos 10 d. 08:24