Kviečiame patikslinti sąskaitas
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2016.12.06

Kviečiame patikslinti sąskaitas

Kviečiame patikslinti sąskaitas
Tam, kad dar šiais metais gautų dėl moduliacijos sumažintą nacionalinę paramą, paramos gavėjai kviečiami pasitikrinti savo nurodytas banko sąskaitas.
 
Atkreipiame dėmesį, kad išmokos bus pervedamos į 2012 m. ir atitinkamai 2013 m. paraiškoje nurodytas banko sąskaitas. Todėl paramos gavėjai kviečiami pasitikrinti, ar minėtos sąskaitos yra aktualios ir, esant poreikiui, jas atnaujinti informaciniame portale adresu https://portal.nma.lt. Informacija turi būti atnaujinta 2012 m. ir /arba 2013 m. paraiškose. Informacinis portalas – lengviausias ir paprasčiausias būdas atnaujinti duomenis, tačiau, jei paramos gavėjas juo pasinaudoti negali, jis turi pateikti pasirašytą prašymą Nacionalinei mokėjimo agentūrai (prašymą pasirašiusiojo asmens parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba seniūno, paliudyti pasirašiusiojo asmens parašo tikrumą taip pat gali agentūros darbuotojas).
 
Sąskaitas patikslinti kviečiame iki šių metų gruodžio 16 d.
 
Jei pervedus išmokas į 2012 m. ir/arba 2013 m. paraiškoje nurodytas banko sąskaitas, pavedimas nebus įskaitytas, Nacionalinė mokėjimo agentūra atliks pakartotinį pavedimą į 2016 m. paraiškoje nurodytą banko sąskaitą. Tačiau tokiu atveju paramos gavėjai išmokas gaus daug vėliau.
 
Jei asmuo, kuriam priklauso 2012 m. ir / arba 2013 m. neišmokėta parama, yra miręs, išmokos bus pervestos paveldėtojui, kuris privalo pateikti paveldėjimo dokumentus bei nurodyti banko sąskaitą, į kurią turi būti pervesta parama, iki šių metų gruodžio 16 d.
 
Naudinga informacija:
 
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2016 m. gruodžio 19 d. 08:53