Kviečiame pareikšti savo nuomonę
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2012.06.26

Kviečiame pareikšti savo nuomonę

Kviečiame pareikšti savo nuomonę
Pareiškėjai, paramos gavėjai ir kiti suinteresuoti asmenys, paramos teikimo klausimais bendraujantys su Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos (NMA) specialistais, kviečiami dalyvauti apklausoje ir užpildyti anketą apie viešumo ir skaidrumo principus NMA.
 
Administruojant Lietuvos žemės ūkiui, kaimo plėtrai ir žuvininkystei skirtą Europos Sąjungos (ES) paramą, būtina užtikrinti skaidrų jos skirstymo mechanizmą. Todėl NMA itin daug dėmesio skiria priemonių, padedančių didinti paramos administravimo skaidrumą, diegimui. Viena tokių priemonių – apklausa apie viešumo ir skaidrumo principų įgyvendinimą NMA.
 
Šioje apklausoje kviečiami dalyvauti visi NMA klientai – ūkininkai, žemės ūkio bendrovės, miškų savininkai, įmonės ar kiti ES paramos teikiamomis galimybėmis besidomintys asmenys, kuriems tenka ar teko bendrauti su NMA specialistais. Pildydami anketą respondentai turės galimybę pareikšti savo nuomonę apie NMA darbuotojus bei jų veiklos skaidrumą, su kokiomis problemomis teko susidurti, taip pat pateikti savo rekomendacijas ir pastebėjimus. Respondentų anonimiškumas yra garantuojamas.
 
Tad kviečiame aktyviai dalyvauti ir reikšti savo nuomonę. Tikimės, kad apklausos metu gauta informacija padės užtikrinti kokybišką ir skaidrų viešųjų paslaugų teikimą bei toliau tobulinti NMA veiklą. Orientacija į klientą – tai viena iš pamatinių NMA veiklos vertybių, tad nuolat stengiamės, jog mūsų klientai būtų visiškai patenkinti NMA teikiamomis paslaugomis.
 
Anketa yra patalpinta tinklapyje www.nma.lt, skiltyje „Apklausos“. Ją taip pat galite rasti paspaudę šią nuorodą.
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2014 m. rugpjūčio 18 d. 11:04