Kviečiame į NMA stendą parodoje „Ką pasėsi…2022”
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2022.03.28

Kviečiame į NMA stendą parodoje „Ką pasėsi…2022”

Kviečiame į NMA stendą parodoje „Ką pasėsi…2022”
Šiemet tradicinėje parodoje „Ką pasėsi...“ dalyvaus ir nauji netradiciniai Nacionalinės mokėjimo agentūros darbuotojai, tad kovo 31 – balandžio 2 dienomis kviečiame atvykti ir susipažinti!
 
Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) stendas bus įsikūręs paviljone nr. 2. NMA darbuotojai parodos lankytojams teiks informaciją apie populiariausias paramos priemones žemės ūkiui bei kaimo plėtrai, todėl nepraleiskite progos gyvai pabendrauti Jums aktualiomis temomis.
 
Parodos metu stende bus pristatomos aktualios NMA naujovės, kurios padės mūsų klientams ir suteiks reikalingų žinių. Viena jų – informacija apie NMA administruojamą paramą pradėta teikti į pagalbą pasitelkiant dirbtinį intelektą. Tai robotų konsultantų pora – Žemyna Nemiga ir Vėjas Nemiga, papildžiusi NMA robotų „šeimą“. Naujieji NMA pagalbininkai, Jums pasiteiravus, papasakos apie mokėjimo prašymų teikimą NMA elektroniniu būdu, atkreips dėmesį į dažniausiai daromas klaidas, paaiškins, kaip elektroniniu parašu patvirtinti ir pateikti reikiamus dokumentus, taip pat atsakys į aktualius dažniausiai užduodamus klausimus.
 
Kviečiame su Žemyna ir Vėju susitikti ir pabendrauti akis į akį parodoje.  
 
Didelio susidomėjimo sulaukia NMA naudojamos inovatyvios technologijos atliekant patikras. Viena iš jų – „NMA agro“ programėlė. NMA specialistai pademonstruos „NMA agro“ programėlės funkcionalumą ir atsakys į visus parodos lankytojų klausimus.
 
Paroda vyks Akademijoje, Kauno rajone. Daugiau informacijos rasite čia
 
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2022 m. balandžio 4 d. 09:43