Kviečiame dalyvauti apklausoje!
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2020.10.28

Kviečiame dalyvauti apklausoje!

Kviečiame dalyvauti apklausoje!
Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA), administruodama Europos Sąjungos ir valstybės biudžeto paramą žemės ūkiui, kaimo plėtrai ir žuvininkystei, daug dėmesio skiria kokybiškam bei skaidriam viešųjų paslaugų teikimui. Skaidrumas ir orientacija į klientą – tarp svarbiausių organizacijos vertybių, todėl NMA įgyvendina įvairias priemones, padedančias tobulinti šias sritis.
 
Administruojant Europos Sąjungos paramą, būtina užtikrinti skaidrų jos skirstymo mechanizmą, todėl NMA daug dėmesio skiria priemonėms, kurios padeda didinti paramos administravimo skaidrumą. Viena tokių priemonių – apklausa dėl skaidrumo principų įgyvendinimo NMA.
 
Apklausa skirta visiems Lietuvos gyventojams, asmeniškai bendravusiems arba žinantiems asmenis, kurie bendravo su NMA darbuotojais 2019–2020 metais. Pildydami anketą respondentai turės galimybę pareikšti savo nuomonę apie NMA darbuotojų veiklos skaidrumą, taip pat pateikti savo rekomendacijas ir pastebėjimus. Respondentų anonimiškumas garantuojamas.
 
Kviečiame aktyviai dalyvauti ir reikšti savo nuomonę. Tikimės, kad apklausos metu gauta informacija padės užtikrinti kokybišką ir skaidrų viešųjų paslaugų teikimą bei toliau tobulinti NMA veiklą.
 
Apklausa vyks iki lapkričio 30 d.
 
Anketą rasite paspaudę šią nuorodą.
 
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2020 m. lapkričio 20 d. 14:35