Kviečiame aktyviai dalyvauti NMA apklausoje
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2012.09.17

Kviečiame aktyviai dalyvauti NMA apklausoje

Kviečiame aktyviai dalyvauti NMA apklausoje
Primename, kad vis dar vyksta apklausa apie viešumo ir skaidrumo principų įgyvendinimą Nacionalinėje mokėjimo agentūroje prie Žemės ūkio ministerijos (NMA). Šioje apklausoje kviečiame dalyvauti mūsų klientus – pareiškėjus, paramos gavėjus ir kitus suinteresuotus asmenis, paramos teikimo klausimais bendravusiais su NMA specialistais.
 
Pildydami anketą respondentai turės galimybę pareikšti savo nuomonę apie NMA darbuotojus bei jų veiklos skaidrumą, su kokiomis problemomis teko susidurti, taip pat pateikti savo rekomendacijas ir pastebėjimus. Respondentų anonimiškumas yra garantuojamas.
 
Tad kviečiame aktyviai dalyvauti ir reikšti savo nuomonę. Tikimės, kad apklausos metu gauta informacija padės užtikrinti kokybišką ir skaidrų viešųjų paslaugų teikimą bei toliau tobulinti NMA veiklą. Orientacija į klientą – tai viena iš pamatinių NMA veiklos vertybių, tad nuolat stengiamės, jog mūsų klientai būtų visiškai patenkinti NMA teikiamomis paslaugomis.
 
Administruojant Lietuvos žemės ūkiui, kaimo plėtrai ir žuvininkystei skirtą Europos Sąjungos paramą, būtina užtikrinti skaidrų jos skirstymo mechanizmą. Todėl NMA itin daug dėmesio skiria priemonių, padedančių didinti paramos administravimo skaidrumą, diegimui. Viena tokių priemonių – minėtoji apklausa apie viešumo ir skaidrumo principų įgyvendinimą NMA.
 
Anketa yra patalpinta tinklapyje www.nma.lt, skiltyje „Apklausos“. Ją taip pat galite rasti paspaudę šią nuorodą.
Paskutinio atnaujinimo data: 2014 m. rugpjūčio 18 d. 11:15