Konferencijoje Seime – NMA pranešimas
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2016.05.05

Konferencijoje Seime – NMA pranešimas

Konferencijoje Seime – NMA pranešimas
Vakar Lietuvos Respublikos Seime vyko diskusija „Bendros žemės ūkio politikos viešinimas: ar ūkininkams pakanka informacijos?“, kurioje buvo pristatyta Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) vykdoma informavimo veikla.
 
NMA vadovas savo pranešime „Arčiau kliento: informacijos apie paramą žemės ūkiui ir kaimo plėtrai sklaida“ kalbėjo apie įstaigos naudojamas komunikacijos priemones, jų pritaikymą skirtingoms auditorijoms, diegiamas naujoves: konferencijas internetu, bendravimą socialinėje erdvėje, individualius komunikavimo būdus sistemoje ŽŪMIS ir informaciniame portale.
 
Pasak Eriko Bėronto, kiekvieną dieną agentūra siekia įgyvendinti savo tikslą – teikti informaciją pageidaujamu ir lengviausiai prieinamu klientams būdu. 2015 m. pabaigoje vykdytos reprezentatyvios apklausos metu 78 proc. pareiškėjų/paramos gavėjų pažymėjo esą informuoti apie kaimo plėtros priemones.
 
Šis renginys – viena iš Europos savaitės diskusijų, kurią organizavo Seimo Kaimo reikalų komitetas kartu su Seimo Europos informacijos biuru. Jame dalyvavo žiniasklaidos, socialinių partnerių, valdžios institucijų atstovai.
 
Nuotraukos autorius Aleksandras Juozapaitis.
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2016 m. gegužės 5 d. 08:30