Konferencija „Pienės 2015“ – jau rytoj
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2015.03.17

Konferencija „Pienės 2015“ – jau rytoj

Konferencija „Pienės 2015“ – jau rytoj
Jau šį trečiadienį, kovo 18 d., Lietuvos pienininkystės sektoriaus atstovai rinksis į kasmetinę konferenciją „Pienės 2015“, kurioje aptars pieno rinkos tendencijas bei apdovanos pieno gamintojus.
 
Renginys vyks Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Veterinarijos akademijos salėje (Tilžės g. 18, Kaunas).
 
Pranešimą apie pasaulines pieno rinkos tendencijas bei Europos Sąjungos vaidmenį panaikinus pieno kvotas skaitys žemės ūkio ekonomikos mokslų daktaras iš Italijos Kees de Roest.
 
Konferencijos globėja žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė supažindins su Lietuvos pieno sektoriaus tendencijomis ir paramos galimybėmis. Renginyje įžvalgomis apie mūsų šalies pieno rinką taip pat pasidalys Lietuvos agrarinės ekonomikos instituto Produktų rinkotyros skyriaus vadovas Albertas Gapšys, o apie Lietuvos žemės ūkio verslo raidą, grėsmes bei galimybes kalbės DNB banko vyriausioji analitikė Indrė Genytė-Pikčienė.
 
Konferencijos organizatorė viešoji įstaiga Plėtros ir informacijos centras pienininkus kviečia apie ketinimą dalyvauti renginyje pranešti el. paštu crypt:PGEgaHJlZj0ibWFpbHRvOnBpZW5lc0BwaWVub3VraXMubHQiPnBpZW5lc0BwaWVub3VraXMubHQ8L2E+:xx.
 
Renginio programą galite rasti čia.
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2015 m. kovo 17 d. 08:16