Keitėsi projektinių pasiūlymų vertinimo terminai
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2016.11.14

Keitėsi projektinių pasiūlymų vertinimo terminai

Keitėsi projektinių pasiūlymų vertinimo terminai
2016 m. lapkričio 2 d. Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro įsakymu buvo pakeistos Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ veiklos sričių „Parama investicijoms į visų rūšių mažos apimties infrastruktūrą“ ir „Parama investicijoms į kaimo kultūros ir gamtos paveldą, kraštovaizdį“ įgyvendinimo taisyklės.
 
 
Projektinius pasiūlymus pareiškėjai – savivaldybių administracijos ar savivaldybių tarybų įsteigti juridiniai asmenys – nuo rugpjūčio 16 d. iki rugsėjo 30 d. teikė Regioninės plėtros departamento prie Vidaus reikalų ministerijos atitinkamam teritoriniam skyriui, kuris atlieka regiono plėtros tarybos sekretoriato funkcijas (sekretoriatas).
 
 
Pateikti dokumentai šiuo metu vertinami ten, kur ir buvo priimti – sekretoriatuose, tačiau žinotina, patvirtinus taisyklių pakeitimus, buvo pakeisti projektinių pasiūlymų vertinimo terminai.
 
 
Sekretoriatas, patvirtinęs vertinimo išvadą, regiono projektų sąrašų projektus turės pateikti Nacionalinei mokėjimo agentūrai (NMA) vertinti iki 2017 m. sausio 6 d., o NMA, atlikusi projektinių pasiūlymų kontrolinį vertinimą, sekretoriatui savo sprendimą dėl projektinio pasiūlymo įvertinimo turės pateikti iki 2017 m. vasario 3 d.
 
 
Nuo šiol kiekvieno projektinio pasiūlymo vertinimo laikas – 35 darbo dienos nuo projektinio pasiūlymo gavimo dienos.
 
 
Galutinis visų projektinių pasiūlymų vertinimo, prioritetinio ir rezervinio regiono sąrašų sudarymo ir tvirtinimo terminas negali trukti ilgiau kaip iki 2017 m. vasario 21 d.
 
 
Primename, kad galutinį sprendimą dėl regiono projekto finansavimo priims Žemės ūkio ministerija, o pareiškėjai, kurių projektai bus įtraukti į regiono plėtros tarybos patvirtintą regiono projektų sąrašą, kitų metų pradžioje galės teikti paramos paraiškas dėl projekto finansavimo. Šių paraiškų pateikimo grafikas bus skelbiamas atskirai, paraiškos bus priimamos NMA teritoriniuose skyriuose.
 
 
Naudinga informacija:
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2016 m. lapkričio 14 d. 13:09