Keičiantiems asbesto stogus – palengvinimas
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2018.02.27

Keičiantiems asbesto stogus – palengvinimas

Keičiantiems asbesto stogus – palengvinimas
Norintys pasikeisti asbestines stogų dangas nuo šiol vadovausis pakeista įgyvendinimo taisyklių nuostata, kuria numatyta, kad dėl asbesto šalinimo paslaugos Nacionalinei mokėjimo agentūrai (NMA) nebereikės teikti jos kainą pagrindžiančių dokumentų.
 
Vasario 26 d. pakeistose įgyvendinimo taisyklėse nustatyta, kad pareiškėjas, norėdamas pagrįsti asbestinių atliekų šalinimo paslaugos tinkamų finansuoti išlaidų sumą, ją turi tiesiog apskaičiuoti pagal regiono, kuriame yra gyvenamasis namas, kurio stogo danga yra keičiama, atliekų tvarkymo centro nustatytas ir patvirtintas kainas, galiojančias paraiškos pateikimo metu. Teikti trijų lygiaverčių komercinių pasiūlymų atliekų šalinimo paslaugos pirkimo išlaidoms pagrįsti, kaip buvo numatyta anksčiau, pareiškėjams nebereikės. Šis pakeitimas turėtų palengvinti ir paspartinti paraiškų teikimą, sumažinti dokumentų skaičių, o taip pat paspartinti visą paramos administravimo procesą.
 
Primintina, kad paraiškos pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ veiklos sritį „Parama asbestinių stogų dangos keitimui“ NMA bus priimamos iki kovo 12 d. Vienam paramos gavėjui galės būti suteikta iki 2 000 Eur, jam bus kompensuojama iki 50 proc. visų patirtų išlaidų.
 
Su pasirašytu žemės ūkio ministro įsakymu galite susipažinti čia.
 
Naudinga informacija:
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2018 m. vasario 27 d. 16:25