Jaunojo kolegos diena Nacionalinėje mokėjimo agentūroje
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2013.04.24

Jaunojo kolegos diena Nacionalinėje mokėjimo agentūroje

Jaunojo kolegos diena Nacionalinėje mokėjimo agentūroje
Praėjusią savaitę, 2013 m. balandžio 18 d., centrinį NMA padalinį Vilniuje aplankė 20 aukštesniųjų klasių moksleivių iš septynių mokyklų. Porai valandų tapę jaunaisiais kolegomis, jie turėjo galimybę iš arčiau susipažinti su kasdieniniu didžiausią ES paramą Lietuvai administruojančios institucijos darbu.
 
Moksleivius sutiko jų vyresnieji kolegos – 12 NMA darbuotojų pristatė savo veiklos sritis: paramos administravimą, viešuosius ryšius ir informacijos teikimą NMA klientams, personalo administravimą, strateginį ir rizikų valdymą, finansų apskaitą, vidaus auditą ir kt. Nemažai NMA dirbančių jaunų žmonių būtent čia ir pradėjo savo profesinį kelią, tad jų patirtis ir praktiniai patarimai gali praversti būsimiems kolegoms. Jaunieji svečiai teigiamai įvertino ir patį NMA kolektyvą – pasak vieno programos dalyvio, darbuotojai pasirodė energingi, gerai išmanantys savo darbą, dirbantys ne tik savo, bet ir visos šalies labui.
 
Šis ir kiti panašūs atsiliepimai suteikė geros nuotaikos programoje dalyvavusiems NMA specialistams, paragino ir toliau dalyvauti panašiose programose, stiprinančiose bendradarbiavimą su jaunąja karta. Jaunojo kolegos dienas organizuoja „Lietuvos Junior Achievement“.
Paskutinio atnaujinimo data: 2014 m. rugpjūčio 18 d. 15:00