Jaunimui ir apie jaunimą – nauja svetainės skiltis
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2021.09.15

Jaunimui ir apie jaunimą – nauja svetainės skiltis

Jaunimui ir apie jaunimą – nauja svetainės skiltis
Nuo šiol jauni žmonės, besidomintys paramos galimybėmis, aktualią jiems informaciją galės rasti specialiai sukurtoje www.nma.lt skiltyje.
 
Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 m. programos (KPP) priemonės, administruojamos Nacionalinės mokėjimo agentūros, siūlo įvairias paramos galimybes jauniems žmonėms, norintiems sieti ar jau siejantiems savo ateitį su kaimo vietovėmis.
 
Pagal dalį priemonių pareiškėjams iki 40 ar 29 metų imtinai skiriami papildomi balai vertinant paraiškas. Išimtinai į jaunus žmones orientuota veikla „Parama jaunųjų ūkininkų įsikūrimui“. Kuo daugiau lėšų jaunimo ir jaunų  žmonių vietos projektams, ypač verslo, įgyvendinti skatinamos skirti vietos veiklos grupės. KPP lėšomis įgyvendintas ir ne vienas projektas, skirtas jauniems žmonėms – jų užimtumui didinti, socialinėms problemoms spręsti ir kt.
 
Į jaunus žmones orientuoti projektai įgyvendinti ne tik KPP, bet ir nacionalinės paramos lėšomis. To pavyzdys yra įvairi parama vaikų ir jaunimo turiningo laisvalaikio praleidimui, skirta pagal priemonę „Parama bendruomenių veiklai“.
 
Nuo šiol aktualią informaciją jaunimui ir apie jaunimą galite sužinoti čia.
 
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2021 m. rugsėjo 15 d. 08:41