Jau sudaryta miško veisimo ir ugdymo projektų pirmumo eilė
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2023.01.17

Jau sudaryta miško veisimo ir ugdymo projektų pirmumo eilė

Jau sudaryta miško veisimo ir ugdymo projektų pirmumo eilė
Informuojame, kad sudaryta paraiškų, Nacionalinei mokėjimo agentūrai teiktų nuo rugsėjo 1 d. iki lapkričio 30 d. pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) veiklos sritį „Miško veisimas“, pirmumo eilė.
 
Paraiškų, kuriose buvo prašoma lėšų veisti mišką, jį prižiūrėti, saugoti ir ugdyti pirmumo eilėje atsidūrė 17 projektų, surinkusių nuo 35 iki 75 atrankos balų. Šiems pareiškėjams bendrai numatoma išskirstyti daugiau kaip 350 tūkst. Eur.
 
Su paraiškų pagal priemonę pirmumo eile galima susipažinti čia.
 
Toliau bus vertinamas paraiškų tinkamumas gauti paramą, t. y. bus tikrinama, ar pareiškėjo paraiškoje pateikta informacija atitinka pateiktuose dokumentuose ir viešuosiuose registruose esančią informaciją, taip pat, ar projektas atitinka priemonės įgyvendinimo taisyklėse nustatytas sąlygas ir reikalavimus gauti paramą. Atlikus šį vertinimą, pareiškėjai bus informuoti apie paramos jiems skyrimą arba neskyrimą.
 
Primintina, jog dėl paramos pagal KPP veiklos sritį „Miško veisimas“ paraiškas galėjo teikti juridiniai ir fiziniai asmenys, taip pat savivaldybės. Šiam paraiškų rinkimo etapui skirta 12 107 931 Eur paramos lėšų.
 
Naudinga informacija
 
Nuotrauka iš istockphoto.com
Paskutinio atnaujinimo data: 2023 m. sausio 17 d. 16:30