Jau patvirtinti pirmieji 77 valdų modernizavimo projektai
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2019.07.05

Jau patvirtinti pirmieji 77 valdų modernizavimo projektai

Jau patvirtinti pirmieji 77 valdų modernizavimo projektai
Informuojame, kad Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA) jau patvirtino pirmuosius paramos gavėjus, kurie šių metų pavasarį pateikė paraiškas investicijoms į žemės ūkio valdas finansuoti.
 
Paraiškos pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Investicijos į materialųjį turtą“ veiklos sritį „Parama investicijoms į žemės ūkio valdas“ buvo renkamos nuo kovo 1 d. iki balandžio 30 d. Praėjus vos daugiau nei mėnesiui nuo prioritetinės eilės sudarymo NMA  patvirtino paramą 77 paramos gavėjams. Jie apie skirtą paramą bus informuoti artimiausiu metu.
 
Primename, kad paraiškų rinkimo laikotarpiu buvo pateikta 1 250 paraiškų. Prašoma paramos suma (53 mln. Eur) viršijo skirtąją daugiau kaip du kartus. Gegužės pabaigoje buvo sudaryta paraiškų pirmumo eilė. Iš visų eilėje surikiuotų paraiškų paramos lėšų pakako 346 paraiškoms. Tuo tarpu 286 paraiškoms, surinkusioms vienodą 70 balų skaičių, paramos užteko iš dalies. Dėl šių projektų finansavimui reikalingų papildomų lėšų buvo kreiptasi į Žemės ūkio ministeriją, kuri birželio 13 d. patvirtino 3,45 mln. Eur paramos sumą visoms šioms 286 paraiškoms finansuoti. Iš viso pagal šią veiklos sritį paramą numatyta skirti 632 pareiškėjams, surinkusiems reikiamą balų skaičių. Šiuo metu sparčiai vertinamos ir likusios paraiškos.
 
Naudinga informacija:
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2019 m. liepos 5 d. 09:27