Jau galima jungtis prie portalo (atnaujinta)
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2015.01.06

Jau galima jungtis prie portalo (atnaujinta)

Jau galima jungtis prie portalo (atnaujinta)
Pareiškėjai ir paramos gavėjai vėl gali jungtis prie Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) informacinio portalo ir peržiūrėti savo pateiktų paraiškų duomenis. Atkreipiame dėmesį, kad portale galima matyti gruodžio 23 d. aktualius paraiškų duomenis.

Taip pat norėtume pažymėti, kad iki 2015 m. sausio 23 d. NMA pareiškėjai ir paramos gavėjai, prisijungę prie sistemos, dar negalės pakeisti paraiškoje nurodytos banko sąskaitos ir kontaktinių duomenų(adreso, telefono numerio, fakso, el. pašto adreso), taip pat negalės pateikti elektroninių paraiškų importo/eksporto licencijoms gauti. Jas bus galima pateikti tik popierines.

Banko sąskaita ir kontaktiniai duomenys (adresas, telefono numeris, faksas, el. pašto adresas) gali būti tikslinami raštu pateikus prašymą NMA. Teikiant NMA prašymus pakeisti banko sąskaitą, į kurią bus pervedamos paramos lėšos, prašymą pasirašiusiojo asmens parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba seniūno Lietuvos Respublikos notariato įstatymo nustatyta tvarka. Paliudyti pasirašiusiojo asmens parašo tikrumą taip pat gali NMA darbuotojas. Atkreipiame dėmesį, kad raštu pateikus prašymą atnaujinti banko sąskaitos ir kontaktinius duomenis portale jie bus atvaizduojami tik po 2015 m. sausio 23 d.
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2015 m. sausio 13 d. 09:05