Įvertintos visos VVG paraiškos
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2019.03.05

Įvertintos visos VVG paraiškos

Įvertintos visos VVG paraiškos
Praeitą savaitę Nacionalinėje mokėjimo agentūroje (NMA) buvo patvirtintos visos vietos veiklos grupių (VVG) paraiškos, kurias NMA buvo įsipareigojusi įvertinti iki vasario 28 d.
 
NMA vasario 26 d. ir kovo 1 d. vykusių Projektų atrankos komiteto posėdžių metu buvo patvirtinti 88 VVG projektai. Tai likusieji vietos projektai, kuriuos iki paskutinės kalendorinės žiemos dienos turėjo įvertinti NMA. Jau netrukus pareiškėjai ir VVG apie NMA sprendimą bus informuoti informaciniais pranešimais, o vykusių posėdžių sprendimai, kai tik bus patvirtinti, bus paskelbti NMA svetainėje, skiltyje Projektų atrankos komiteto posėdžio sprendimai.
 
Primename, kad praėjusių metų lapkritį pakeitus Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos administravimo taisykles vietos veiklos grupėms pateiktas paraiškas vertina pačios VVG, o sprendimą dėl paramos skyrimo ar neskyrimo priima NMA. Pakeitus paraiškų vertinimo tvarką, pareiškėjų paraiškos vertinamos sparčiau, tad ir parama juos pasieks greičiau. Šiuo metu NMA paraiškų vertinimo klausimais nuolat konsultuoja VVG ir teikia joms metodinę pagalbą. Taip pat konsultuojantis siekiama atrasti būdų, kaip palengvinti VVG pateiktų paraiškų kontrolę ir sumažinti paramos gavėjų patikrų skaičių.
 
Naudinga informacija:
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2019 m. kovo 5 d. 12:53