Investicinių projektų įgyvendinimo terminų planavimo gairės
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2014.05.08

Investicinių projektų įgyvendinimo terminų planavimo gairės

Investicinių projektų įgyvendinimo terminų planavimo gairės
Primename, kad iki 2015 m. birželio 30 d. paramos gavėjai turi pabaigti įgyvendinti investicinius projektus pagal daugelį Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 metų programos (KPP) priemonių ir pateikti Nacionalinei mokėjimo agentūrai paskutinius mokėjimo prašymus.
 
Mokėjimo prašymai kartu su išlaidų pagrindimą ir išlaidų apmokėjimą įrodančiais dokumentais bei kitais išlaidų tinkamumą finansuoti įrodančiais dokumentais teikiami po kiekvieno projekto įgyvendinimo etapo pagal paramos sutartyje arba paraiškoje (supaprastinta tvarka) numatytą grafiką.
 
Pareiškėjai ir paramos gavėjai turėtų racionaliai planuoti investicinių projektų įgyvendinimo darbus, atsižvelgdami į visas galimas kliūtis. Dažnai pasitaiko, kad įsipareigojimų nevykdo rangovai, reikia pažymų iš kitų institucijų, užtrunka pirkimo procedūros. Dėl šių ir kitų priežasčių vėluojama įgyvendinti projektus ir pateikti mokėjimo prašymus.
 
Siekiant, kad paramos gavėjai projektus įgyvendintų laiku ir visos KPP paramos lėšos būtų sėkmingai panaudotos, buvo parengtos projektų įgyvendinimo ir mokėjimo prašymų teikimo terminų planavimo gairės, kurias galite rasti paspaudę šią nuorodą.
 
Atkreipiame dėmesį, kad šios gairės yra rekomendacinio pobūdžio – kiekvienu atskiru atveju terminai gali skirtis.
 
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2014 m. rugpjūčio 14 d. 10:28