Investicijoms į žemės ūkio valdas – papildomos paramos lėšos
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2019.02.11

Investicijoms į žemės ūkio valdas – papildomos paramos lėšos

Investicijoms į žemės ūkio valdas – papildomos paramos lėšos
Praėjusį penktadienį Programos valdymo komiteto posėdyje nutarta papildomai skirti paramą paraiškoms, kurios surinko vienodą atrankos balų skaičių, tačiau ne visoms joms užteko skirtos paramos. Paraiškos, dėl kurių buvo priimtas sprendimas, buvo renkamos 2018 m. pabaigoje.
 
Paraiškos pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Investicijos į žemės ūkio valdas“ veiklos sritį „Parama investicijoms į žemės ūkio valdas“ buvo renkamos 2018 m. gruodžio 1–31 d. Iš viso šiuo laikotarpiu buvo pateikta 266 paraiškos, jose pareiškėjai paprašė 36,19 mln mln. Eur paramos. Minėtam laikotarpiui buvo skirta 30 mln. Eur paramos lėšų. Sudarius paraiškų pirmumo eilę, paaiškėjo, kad skirtos sumos užteko 80–56 atrankos balus surinkusioms paraiškoms. Tačiau paramos lėšų nepakako visoms 40 paraiškų, kurios surinko vienodą 55 balų skaičių. Jose bendra prašoma suma sudarė beveik 5,4 mln. Eur
 
Kai įvertinus paraiškas pagal atitiktį atrankos kriterijams paramos užtenka tik daliai vienodą balų skaičių surinkusių paraiškų, Nacionalinė mokėjimo agentūra kreipiasi į Žemės ūkio ministeriją dėl papildomų lėšų skyrimo. Sprendimą dėl šių paraiškų finansavimo priima Programos valdymo komitetas. Vasario 8 d. minėtas komitetas priėmė sprendimą skirti paramą visoms 40 paraiškų, surinkusių vienodą 55 balų skaičių.
 
Apie paraiškų investicijoms į žemės ūkio valdas prioritetinį vertinimą ir sausį sudarytą paraiškų pirmumo eilę galima sužinoti čia.
 
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2019 m. vasario 11 d. 16:31