Iki sausio 15 d. galima atnaujinti KŽS
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2015.01.08

Iki sausio 15 d. galima atnaujinti KŽS

Iki sausio 15 d. galima atnaujinti KŽS
Tiesiogines išmokas už žemės ūkio naudmenas gaunantys pareiškėjai gali iš anksto pažymėti plotus, kuriuos pavertė tinkamais paramai skirti, ir aprašyti šiuos kontrolinių žemės sklypų (KŽS) ribų pakeitimus. Tai dar galima padaryti iki š. m. sausio 15 d.
 
Jei pareiškėjas netinkamus paramai skirti plotus pavertė tinkamais, pavyzdžiui, iškirto medžius, krūmus, išnaikino piktžoles ir pradėjo naujai sutvarkytuose plotuose ūkinę veiklą, jis gali apie šiuos pakeitimus pranešti iš anksto.  Pranešdamas apie juos iš anksto, pareiškėjas sutaupys laiko ir atėjus paraiškų teikimo metui galės greičiau deklaruoti plotus paramai gauti.
 
KŽS pakeitimus Paraiškų priėmimo informacinėje sistemoje paramos gavėjas gali pažymėti ir aprašyti pats arba padedamas seniūnijos ar konsultavimo biuro darbuotojo.
 
Pareiškėjo pateiktos pastabos apie pasikeitusias KŽS ribas įtraukiamos į Kontrolinių žemės sklypų duomenų bazę. Galimybė iš anksto pranešti apie KŽS ribų pakeitimus atsirado praėjusių metų pabaigoje papildžius Paramos už žemės ūkio naudmenų ir kitus plotus paraiškos ir tiesioginių išmokų administravimo bei kontrolės taisykles.
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2016 m. birželio 3 d. 14:52