Geri darbai – jau trečius metus
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2015.02.26

Geri darbai – jau trečius metus

Geri darbai – jau trečius metus
Nacionalinės mokėjimo agentūros darbuotojai trečius metus iš eilės lanko vienišus senelius ir vaikus, kurie moka džiaugtis svečių dėmesiu ir dovanomis.
 
Praėjusių metų gruodį agentūroje vyko labdaros akcija, kurios metu buvo aukojami vaikams bei seneliams būtini daiktai. Akcijos kulminacija tapo „Pyragų mugė“, kai darbuotojai, dalydamiesi naminiais kepiniais ir gera nuotaika, aukojo pinigų. Rezultatai pranoko lūkesčius – už surinktas lėšas buvo nupirkta daug seneliams reikalingų higienos prekių, o vaikams lavinti – naujas teniso stalas.
 
Bendradarbiaudama su Maltos ordino pagalbos tarnyba, mūsų darbuotojų grupė šių metų sausio mėnesį vyko į Panevėžį. Ten aplankė ir dovanas įteikė dvidešimt vienam tarnybos globojamam vienišam seneliui. Darbuotojai džiaugėsi galimybe aplankyti senelius jų namuose, su jais šiltai pabendrauti, išgirsti kiekvieno istoriją. „Tokie susitikimai įkvepia vilties, noro padėti, todėl atrodo, kad gauni daugiau, nei duodi“, – kalbėjo važiavusieji.
 
Vasario 20 d. kita agentūros darbuotojų grupė vyko į Žaslių miestelio, esančio Kaišiadorių rajone, mokyklą. Čia juos pasitiko vaikų dienos centro lankytojai, labai laukę naujojo  teniso stalo, kamuolių, žaislų, dėlionių, futbolo stalo ir kitų daiktų. Agentūros darbuotojos, Žaslių vaikų dienos centro vaikus lankančios jau nebe pirmą kartą, mielai čia ir vėl atvažiuotų, nes vaikų džiaugsmas ir šypsenos dovanoja tvarių ir neapsakomai gerų emocijų.
 
Agentūros darbuotojai dėkoja Maltos ordino pagalbos tarnybos Panevėžio regiono vadovei ir savanoriams bei Žaslių miestelio mokyklos mokytojoms už bendradarbiavimą ir pagalbą organizuojant susitikimus.
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2015 m. vasario 26 d. 15:07