Geri darbai - ketvirtus metus
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2015.12.07

Geri darbai - ketvirtus metus

Geri darbai - ketvirtus metus
Ketvirtus metus iš eilės Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) darbuotojai gruodžio pradžią ir artėjančias didžiąsias žiemos šventes pažymi tradicine „NMA pyragų muge“.
 
Gruodžio 4 d. darbo dienos pietūs truko mažiau nei valandą, bet šio laiko užteko, kad NMA darbuotojai centriniame padalinyje ir teritoriniuose skyriuose, vaišindamiesi pačių keptais pyragais, sausainiais ir kitais gardėsiais, vienišiems seneliams bei vaikams iš sunkiai gyvenančių šeimų paaukotų net 2000 Eur.
 
Mugė organizuojama bendradarbiaujant su Maltos ordino pagalbos tarnyba, tad šventėje apsilankęs šios tarnybos generalinis sekretorius Eitvydas Bingelis džiaugėsi gražia iniciatyva ir galimybe išpildyti kartais labai paprastas svajones, o jas turi ne tik vaikai, bet ir maltiečių globojami vieniši seneliai. Nelikti abejingiems bei aukoti kvietė NMA direktoriaus pavaduotojas Tomas Orlickas, pabrėžęs, kad kartu padėti galime daugiau.
 
Visos šiais metais surinktos „NMA pyragų mugės“ lėšos bus skirtos dovanoms Kelmės vaikų dienos centrą lankantiems vaikams ir Alytuje gyvenantiems vienišiems seneliams.
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2015 m. gruodžio 7 d. 16:15