Gera žinia laukiantiems sprendimo dėl papildomų paramos lėšų valdoms modernizuoti
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2020.02.21

Gera žinia laukiantiems sprendimo dėl papildomų paramos lėšų valdoms modernizuoti

Gera žinia laukiantiems sprendimo dėl papildomų paramos lėšų valdoms modernizuoti
Praėjusią savaitę buvo patvirtintas Programos valdymo komiteto posėdyje priimtas sprendimas papildomai skirti paramą paraiškoms, kurios surinko vienodą atrankos balų skaičių, tačiau ne visoms joms užteko skirtos paramos. Paraiškos, dėl kurių buvo priimtas palankus sprendimas, buvo renkamos 2019 m. pabaigoje.
 
Paraiškos pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Investicijos į žemės ūkio valdas“ veiklos sritį „Parama investicijoms į žemės ūkio valdas“ buvo renkamos nuo 2019 m. spalio 1 d. iki gruodžio 13 d. Iš viso šiuo laikotarpiu buvo pateiktos 978 paraiškos, pareiškėjai paprašė 39,2 mln. Eur paramos. Minėtam laikotarpiui buvo skirta 25 mln. Eur paramos lėšų. Sudarius paraiškų pirmumo eilę, paaiškėjo, kad skirtos sumos užteko 71–85 atrankos balus surinkusioms paraiškoms. Tačiau paramos lėšų pakako tik daliai vienodą 70 balų skaičių surinkusioms paraiškoms. Tokių buvo 251 paraiška.
 
Kai įvertinus paraiškas pagal atitiktį atrankos kriterijams paramos užtenka tik daliai vienodą balų skaičių surinkusių paraiškų, Nacionalinė mokėjimo agentūra kreipiasi į Žemės ūkio ministeriją dėl papildomų lėšų skyrimo. Praėjusią savaitę Žemės ūkio ministerija 2019 m. antram paraiškų rinkimo etapui papildomai skyrė 569 395 Eur paramos sumą. Taigi bus toliau atliekamas 251 paraiškos tinkamumo skirti paramą vertinimas..
 
 
Apie paraiškų investicijoms į žemės ūkio valdas prioritetinį vertinimą ir sausį sudarytą paraiškų pirmumo eilę galima sužinoti čia
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2020 m. vasario 26 d. 13:54