Gauti paramą asbesto stogams keisti – paprasčiau
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2017.04.26

Gauti paramą asbesto stogams keisti – paprasčiau

Gauti paramą asbesto stogams keisti – paprasčiau
Vakar, balandžio 25 d., vyko tiesioginė transliacija iš Nacionalinės M. Mažvydo bibliotekos apie galimybes pasikeisti asbestinę stogo dangą paramos lėšomis.
 
Kaimo gyventojams aktualią temą pristatė Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) direktorius Erikas Bėrontas bei Kaimo plėtros ir žuvininkystės programų departamento direktoriaus pavaduotoja Alma Valskytė.
 
Primename, kad paraiškos gauti paramą asbesto stogams keisti pradedamos rinkti nuo gegužės 2 d., paraiškų priėmimas tęsis iki gegužės 31 d.
 
„Ne paslaptis, kad šiuo metu yra keičiamos veiklos srities įgyvendinimo taisyklės. Džiugu, kad NMA darbuotojams kartu su Žemės ūkio ministerijos specialistais pavyko jas supaprastinti, taip palengvinant paraiškų pildymą pareiškėjams“, - transliacijos pradžioje kalbėjo E. Bėrontas. Jis pabrėžė, kad šiais metais bus taikomos asbestinio stogo keitimo orientacinės kainos, pagal kurias bus apskaičiuojama paramos suma, atsisakant prieš tai buvusių būtinų 3 komercinių pasiūlymų.
 
Antrojoje transliacijos dalyje Alma Valskytė pristatė svarbius akcentus, ką turi žinoti pareiškėjai, siekiantys pasinaudoti minėta parama, ir atsakė į žiūrovų užduotus klausimus.
 
Su A. Valskytės prezentacija susipažinti galite čia.
 
Atsakymai į klausimus, į kuriuos nepavyko atsakyti dėl laiko stygiaus, bus pateikti elektroniniu paštu bei paskelbti NMA interneto svetainės skiltyje „Dažniausiai užduodami klausimai“.
 
Transliacijos pabaigoje simbolinėmis NMA dovanomis buvo apdovanoti trys aktualiausius klausimus uždavę žiūrovai.
 
Šios vaizdo transliacijos organizuojamos bendradarbiaujant su Nacionaline M. Mažvydo biblioteka.
 
Transliacijos įrašą galite rasti čia.
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2017 m. balandžio 26 d. 13:42