Gaunantys agrarinės aplinkosaugos išmokas gali pratęsti įsipareigojimus
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2014.05.19

Gaunantys agrarinės aplinkosaugos išmokas gali pratęsti įsipareigojimus

Gaunantys agrarinės aplinkosaugos išmokas gali pratęsti įsipareigojimus
Primename, kad pareiškėjai, dalyvaujantys Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 metų programos (KPP) priemonės „Agrarinės aplinkosaugos išmokos“ veikloje penkerius arba šešerius metus, gali pratęsti įsipareigojimus vieneriems metams.
 
Tai reiškia, kad šiemet paraiškas gali teikti pareiškėjai, kuriems 2013 m. buvo paskutiniai prisiimtų įsipareigojimų metai. Tačiau dalyvaujantieji priemonės veikloje 7 metus negali tęsti įsipareigojimų dar metus – jie turi prisiimti įsipareigojimus naujam penkerių metų laikotarpiui su sąlyga, jog visi pareiškėjų įsipareigojimai bus persvarstyti 2015 m. prasidėjus naujam finansavimo laikotarpiui.
 
Atkreipiame dėmesį į tai, kad paraiškos šiais metais priimamos iš pareiškėjų, dalyvaujančių priemonės „Agrarinės aplinkosaugos išmokos“ programos „Kraštovaizdžio tvarkymas“ veiklose  „Natūralių ir pusiau natūralių pievų tvarkymas“ (tik iš tų pareiškėjų, kurie laiko gyvulius), „Šlapynių tvarkymas“, „Vandens telkinių apsauga nuo taršos ir dirvos erozijos ariamojoje žemėje“, „Medingų augalų juostos ar laukai ariamojoje žemėje“, programose „Ekologinis ūkininkavimas“, „Tausojanti aplinką vaisių ir daržovių auginimo sistema“ ir „Rizikos“ vandens telkinių būklės gerinimas“.
 
Per visą KPP įgyvendinimo laikotarpį pagal priemonę „Agrarinės aplinkosaugos išmokos“ gautos 92 874 paraiškos, išmokėta daugiau kaip 973 mln. Lt paramos.
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2014 m. rugpjūčio 14 d. 10:27