Funkcijas perims Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2018.09.20

Funkcijas perims Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra

Funkcijas perims Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra
Informuojame, kad nuo š. m. spalio 1 d. užsienio prekybos administravimo funkcijas vykdys VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra.
 
Nuo spalio 1 d. VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra, atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos (LR) žemės ūkio, maisto ūkio ir kaimo plėtros įstatymo 4 straipsnyje nustatytus pakeitimus, taip pat į LR pluoštinių kanapių įstatymo 2 straipsnio 7 dalies pakeitimus, perims paraiškų žemės ūkio produktų importo ir eksporto licencijoms gauti vertinimo, licencijų išdavimo, užstatų administravimo funkcijas. Minėtus darbus Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA) atliks iki š. m. rugsėjo 28 d.
 
Funkcijų perdavimui NMA rengiasi jau dabar – šiuo metu visi pareiškėjai, kurie su NMA buvo pasirašę paraiškų importo ir eksporto licencijoms gauti teikimo elektroniniu būdu sutartis, yra informuoti apie vienašališką jų nutraukimą nuo š. m. spalio 1 d. (neįskaitytinai).
 
Pareiškėjai, norintys teikti paraišką importo, eksporto licencijai gauti nuo š. m. spalio 1 d., sutartis turės būti sudarę su VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra.
 
Pareiškėjai, pasirašę sutartis su VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra, paraiškas licencijoms gauti teiks naudodamiesi NMA Informaciniu portalu, tad elektroninių paraiškų teikimo sistema  nesutriks.
 
Visais importo / eksporto licencijavimo klausimais nuo š. m. spalio 1 d. prašome kreiptis el. paštu: crypt:PGEgaHJlZj0ibWFpbHRvOnNpbW9uYXMucHVzdmFza2lzQGthaW1vdmVyc2xhcy5sdCI+c2ltb25hcy5wdXN2YXNraXNAa2FpbW92ZXJzbGFzLmx0PC9hPg==:xx; crypt:PGEgaHJlZj0ibWFpbHRvOnphZHZpbGUuYWJlbGllbmVAa2FpbW92ZXJzbGFzLmx0Ij56YWR2aWxlLmFiZWxpZW5lQGthaW1vdmVyc2xhcy5sdDwvYT4=:xx.
 
VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra įsikūrusi adresu: Universiteto g. 8A, Akademijos mstl., Kauno r.
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2018 m. rugsėjo 20 d. 10:29