Esant būtinybei – ir tiesioginės konsultacijos (atnaujinta)
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2021.08.17

Esant būtinybei – ir tiesioginės konsultacijos (atnaujinta)

Esant būtinybei – ir tiesioginės konsultacijos (atnaujinta)
Informuojame, kad Nacionalinėje mokėjimo agentūroje (NMA) konsultuojami ir tiesiogiai atvyksiantys klientai, turintys Galimybių pasą, tačiau dėl visų mūsų saugumo kviečiame ir toliau naudotis nuotolinėmis paslaugomis.
 
Pažymėtina, kad priimami tik iš anksto užsiregistravę klientai. Registruotis reikėtų ne vėliau nei prieš dieną iki vizito. Atkreipiame dėmesį, kad nuo rugsėjo 13 d. klientai, atvykę tiesiogiai konsultuotis, privalo turėti Galimybių pasą.
 
Klientai, norintys „gyvai“ konsultuotis NMA centriniame padalinyje, turi užsiregistruoti paskambinę NMA bendruoju informacijos teikimo telefonu (8 5) 252 6999 arba trumpuoju numeriu 1841.
 
Gyventojai, norintys atvykti konsultuotis į NMA teritorinius skyrius, turėtų registruotis paskambinę teritorinių skyrių telefonais, nurodytais NMA svetainėje.
 
NMA specialistams išsiaiškinus, kokiu klausimu planuojama konsultuotis, atvykimo aplinkybes ir ar atvykimas į NMA yra būtinas, bus suderintas tikslus konsultacijos laikas.
 
Būtina laikytis saugumo rekomendacijų
 
Jei konsultacija su NMA specialistu būtina, reikia atvykti į NMA tik paskirtu laiku ir laikytis karantino/ekstremalios situacijos metu taikomų rekomendacijų: aptarnaujami bus tik tie klientai, kurie dėvi nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.
 
Atvykstantieji turi laikytis asmens higienos reikalavimų – dezinfekuoti rankas, laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo, laikytis saugaus, ne mažesnio kaip 2 metrų atstumo nuo kitų asmenų. Siekiant užtikrinti klientų ir darbuotojų saugumą, karantino/ekstremalios situacijos laikotarpiu bus aptarnaujama ne didesnė nei dviejų asmenų grupė.
 
Raginame naudotis elektroninėmis priemonėmis
 
Nors šalyje karantinas atšauktas, NMA ir toliau ragina klientus neskubėti vykti į priimamuosius skyrius bei rekomenduoja naudotis elektroninėmis paslaugomis. Primename, kad paraiškas pagal kai kurias KPP priemones, taip pat mokėjimo prašymus, projektų įgyvendinimo ataskaitas galima teikti naudojantis informacine sistema ŽŪMIS.
 
Paraiškos ir mokėjimo prašymai gali būti teikiami ir per „paraiškų dėžutes“, kurios įrengtos visuose NMA teritoriniuose padaliniuose, jose reikiamus dokumentus galima palikti tiesiogiai nekontaktuojant su NMA darbuotoju. Atkreipiame dėmesį, kad paraiškos turi būti pateiktos per „paraiškų dėžutę“ ne vėliau kaip likus 2 darbo dienoms iki paraiškų surinkimo pabaigos.
 
Pateikti kitus pasirašytus dokumentus galima el. paštu crypt:ZG9rdW1lbnRhaUBubWEubHQ=:xx. Pasirašytus dokumentus taip pat galima atsiųsti registruotu paštu adresu: Blindžių g. 17, 08111 Vilnius.
 
Pateikti klausimus elektroniniu būdu galima NMA interneto svetainės skiltyje „Susisiekite“. Reikės užpildyti formą „Užduokite klausimą el. būdu“ ir paspausti mygtuką „Siųsti klausimą“.
 
Informacija NMA administruojamos paramos klausimais teikiama bendruoju informacijos teikimo telefonu (8 5) 252 6999 ir trumpuoju numeriu 1841. NMA teritoriniuose skyriuose informacija teikiama telefonais, nurodytais NMA svetainėje. Konsultuotis taip pat galima tiesioginės konsultacijos internetu metu. Kaip tai padaryti, skaitykite čia.
 
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2021 m. rugsėjo 17 d. 15:21