Elektroniniuose laiškuose gali būti svarbi informacija
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2022.09.16

Elektroniniuose laiškuose gali būti svarbi informacija

Elektroniniuose laiškuose gali būti svarbi informacija
Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA) atkreipia klientų dėmesį, kad elektroninio pašto adresais, nurodytais paraiškoje, NMA nuolat siunčia svarbias žinutes, priminimus, susijusius su vykdomais projektais. Norime paraginti pareiškėjus ir paramos gavėjus nuolat tikrinti paraiškoje nurodytas pašto dėžutes, nes jose gali būti svarbių NMA pranešimų.
 
NMA rūpinasi, kad projektus įgyvendinantys pareiškėjai ir paramos gavėjai nepraleistų svarbių terminų, datų, įsipareigojimų, todėl nurodytais elektroninio pašto adresais siunčia konkrečiam projekto vykdytojui aktualią informaciją, susijusią su įgyvendinamais projektais tiek pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos, tiek pagal plotines priemones. Vis dėlto pasitaiko atvejų, kai NMA pranešimai elektroninėje pašto erdvėje nugula į „Šlamšto“ ar „Reklamų“ skyrelį. NMA ragina paramos gavėjus atidžiai tikrinti gaunamus laiškus ir NMA siunčiamus elektroninius laiškus įtraukti į saugių elektroninių laiškų sąrašą. Konkrečiam paramos gavėjui rengiami ir siunčiami pranešimai – viena iš patikimų priemonių, padedančių sklandžiai įgyvendinti projektą.
 
Kaip NMA siunčiamus elektroninius laiškus įtraukti į saugių elektroninių laiškų sąrašą, galite rasti šioje Laiškų patikimumo užtikrinimo instrukcijoje.
 
Nuotrauka iš pixabay.com
 
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2022 m. rugsėjo 16 d. 08:19