Elektroniniu būdu jau galima teikti ir mokėjimo prašymus
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2013.06.07

Elektroniniu būdu jau galima teikti ir mokėjimo prašymus

Elektroniniu būdu jau galima teikti ir mokėjimo prašymus
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos (NMA) informuoja, kad, siekdama teikti kokybiškas ir klientų lūkesčius atitinkančias paslaugas, suteikė galimybę avansinius mokėjimo prašymus pateikti ne tik įprastu, bet ir elektroniniu būdu.
 
Avansinius mokėjimo prašymus elektroniniu būdu galima teikti pagal šias Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 m. programos (KPP) priemones:
  • Priemonės „Profesinio mokymo ir informavimo veikla“ veiklos sritį „Asmenų, susijusių su žemės ir miškų ūkio veikla, mokymas ir informavimas“;
  • Priemonės „Profesinio mokymo ir informavimo veikla“ veiklos sritį „Žemės ir miškų ūkio veiklos ir žemės ūkio produktų perdirbimo ūkyje mokslo žinių ir inovacinės praktikos sklaida“;
  • Priemonę „Kaimo atnaujinimas ir plėtra“ įgyvendinant planavimo būdu;
  • Priemonę „Kaimo atnaujinimas ir plėtra“ įgyvendinant Leader metodu;
  • Priemonę „Vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“.
 
Tarpinį mokėjimo prašymą elektroniniu būdu galima teikti pagal KPP priemonę „Naudojimasis konsultavimo paslaugomis.
 
Mokėjimo prašymą elektroniniu būdu pareiškėjas gali pateikti prisijungęs prie NMA informacinio portalo adresu https://portal.nma.lt bei pasirinkęs skiltį „Dokumentų pildymas elektroniniu būdu“.
 
Teikti mokėjimo prašymus elektronini būdu yra kur kas paprasčiau ir patogiau, todėl kad pildymo metu tikrinama, ar mokėjimo prašyme nėra padaryta klaidų, ar pateikti visi reikalingi dokumentai. Be to, dalis informacijos bus pateikiama iš NMA sistemų automatiškai, o likusią mokėjimo prašymo dalį padės užpildyti išsamios instrukcijos.
 
Mokėjimo prašymų, kaip ir paraiškų pagal kai kurias KPP priemones, pildymas elektroniniu būdu padės NMA sumažinti administravimo kaštus, paspartinti paraiškų vertinimas ir dar labiau prisidėti prie aplinkos tausojimo.
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2014 m. rugpjūčio 18 d. 13:21