Diskusija ekologinio ūkininkavimo tema
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2015.02.23

Diskusija ekologinio ūkininkavimo tema

Diskusija ekologinio ūkininkavimo tema
Praėjusį penktadienį, vasario 20 d., Nacionalinėje mokėjimo agentūroje (NMA) vyko seminaras-apskritojo stalo diskusija, skirta aptarti programos „Ekologinis ūkininkavimas“ įgyvendinimo rezultatams 2007–2013 m. laikotarpiu, problematikai ir tęstinumui nauju 2015–2020 m. etapu.
 
Seminare-apskritojo stalo diskusijoje dalyvavo 52 dalyviai iš Lietuvos ekologinių ūkių asociacijos, Žemės ūkio ministerijos, Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centro (ŽŪIKVC) ir NMA.
 
Diskusijos metu Žemės ūkio ministerijos Žemės ūkio gamybos ir maisto pramonės departamento direktoriaus pavaduotojas Saulius Jasius pristatė naujoves, susijusias su išmokomis.  
 
NMA Tiesioginės paramos administravimo skyriaus vedėja Vida Timinskienė aptarė sunkumus, su kuriais susiduria NMA vertindama paraiškas, bei pagrindines klaidas, kurias daro pareiškėjai, teikdami dokumentus paramai gauti pagal programą „Ekologinis ūkininkavimas“.
 
Raminta Vitkauskienė, ŽŪIKVC Žemės sklypų ir pasėlių draudimo skyriaus vadovo pavaduotoja,  atsakė į klausimus dėl su plotais susijusių sistemų atnaujinimo ir funkcionalumo.
 
Ši apskritojo stalo diskusija – pirmasis tokio tipo NMA organizuojamas susitikimas su Lietuvos ekologinių ūkių asociacijos nariais.
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2015 m. vasario 23 d. 15:58