Dėl ŽŪMIS veiklos sutrikimo „start up'ų“ paraiškos bus priimamos iki birželio 18 d.
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2020.06.16

Dėl ŽŪMIS veiklos sutrikimo „start up'ų“ paraiškos bus priimamos iki birželio 18 d.

Dėl ŽŪMIS veiklos sutrikimo „start up'ų“ paraiškos bus priimamos iki birželio 18 d.
Informuojame, kad sutrikus ŽŪMIS veiklai paskutiniąją kvietimo teikti paraiškas pagal KPP priemonės „Ūkio ir verslo plėtra“ veiklos sritį „Parama ekonominės veiklos pradžiai kaimo vietovėse“, laikotarpio dieną, paraiškos, jų priedai bei motyvuoti prašymai su įrodymais, kad paraiškos nepavyko pateikti dėl ŽŪMIS gedimo, bus priimamos per ŽŪMIS arba NMA teritoriniuose padaliniuose.
 
Vadovaujantis KPP administravimo taisyklėmis, nesant galimybės paskutinę paraiškų pateikimo dieną pateikti paraiškos dėl ŽŪMIS gedimo ir apie ŽŪMIS neveikimą NMA paskelbus interneto tinklalapiuose www.nma.lt ir https://zumis.lt, paraiškas kartu su įrodymais, kad paramos paraiškos nepavyko pateikti dėl ŽŪMIS gedimo paskutiniąją kvietimo laikotarpio dieną, galima pateikti popierine forma arba naudojantis ŽŪMIS per 3 darbo dienas nuo paskutinės kvietimo dienos. Taigi, paraiškas pagal veiklos sritį „Parama ekonominės veiklos pradžiai kaimo vietovėse“ galite pateikti iki birželio 18 d. įskaitytinai, 17 val.
 
Atkreipiame dėmesį, kad karantino laikotarpiu, birželio 16 d., paraiškos NMA bus priimamos tik per kurjerį, registruotu paštu, taip pat elektroniniu būdu (per ŽŪMIS) – daugiau informacijos čia.
 
Pildymui skirtą paraiškos formą rasite NMA svetainėje prie informacijos apie priemonę. Žinotina, kad popierine forma teikiamoje paraiškoje skilčių išdėstymas ir pavadinimai gali skirtis nuo elektroninės paramos paraiškos formos laukų.
 
Gavusi paramos paraišką ir pareiškėjo motyvuotą prašymą su ŽŪMIS neveikimo įrodymais, NMA įsipareigoja per 10 (dešimt) darbo dienų priimti sprendimą dėl paramos paraiškos priėmimo.
 
Apgailestaujame dėl nepatogumų.
 
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2020 m. birželio 16 d. 11:21