Dėl euro įvedimo darbų laikinai neveiks portalas (papildyta)
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2014.12.21

Dėl euro įvedimo darbų laikinai neveiks portalas (papildyta)

Dėl euro įvedimo darbų laikinai neveiks portalas (papildyta)
Vienas iš svarbiausių euro įvedimo darbų – informacinių sistemų atnaujinimas ir pritaikymas sklandžiam naujos nacionalinės valiutos funkcionavimui. Dėl šios priežasties nuo 2014 m. gruodžio 23 d. iki 2014 m. gruodžio 29 d. neveiks Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) informacinis portalas.
 
Atkreipiame dėmesį, jog šiomis dienomis NMA pareiškėjai ir paramos gavėjai negalės ne tik prisijungti prie sistemos ir peržiūrėti savo pateiktų paraiškų duomenų, bet ir pakeisti paraiškoje nurodytos banko sąskaitos ir kontaktinių duomenų (adreso, telefono numerio, fakso, el. pašto adreso). Nurodytu laikotarpiu pareiškėjai per informacinį portalą taip pat negalės teikti paraiškų elektroniniu būdu importo/eksporto licencijoms gauti.
 
Taip pat norėtume priminti, jog banko sąskaita ir kontaktiniai duomenys (adresas, telefono numeris, faksas, el. pašto adresas) gali būti tikslinami raštu pateikus prašymą NMA. Pažymime, kad, teikiant NMA prašymus pakeisti banko sąskaitą, į kurią bus pervedamos paramos lėšos, prašymą pasirašiusiojo asmens parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba seniūno Lietuvos Respublikos notariato įstatymo nustatyta tvarka. Paliudyti pasirašiusiojo asmens parašo tikrumą taip pat gali NMA darbuotojas. 
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2014 m. gruodžio 29 d. 14:13