Dar daugiau paraiškų per ŽŪMIS
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2017.06.05

Dar daugiau paraiškų per ŽŪMIS

Dar daugiau paraiškų per ŽŪMIS
Informuojame, kad pareiškėjams, ketinantiems teikti paraiškas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programos priemonės „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ veiklos sritis „Parama investicijoms į visų rūšių mažos apimties infrastruktūrą“ ir „Parama investicijoms į kaimo kultūros ir gamtos paveldą, kraštovaizdį“, jau sudaryta galimybė tai padaryti per Žemės ūkio ministerijos informacinę sistemą (ŽŪMIS).
 
Paraiškos – iki liepos 31 d.
 
Pagal minėtas veiklos sritis paraiškos bus renkamos iki liepos 31 d. Pareiškėjai – savivaldybių administracijos ar savivaldybių tarybų įsteigti juridiniai asmenys – paraiškas gali pateikti Nacionalinės mokėjimo agentūros teritoriniuose skyriuose, o nuo šiol ir naudodamiesi ŽŪMIS adresu www.zumis.lt. Paraiškos privalo būti teikiamos tik per įgaliotą fizinį asmenį.
 
Teikti per ŽŪMIS – patogu
 
Teikiant paraišką per sistemą reikia užpildyti visus pažymėtus privalomus laukelius, o papildomus dokumentus prisegti skenuotus.
 
Didelis privalumas teikiant paraišką per ŽŪMIS – pradėjus sistemoje pildyti paraišką ir ją išsaugojus, pabaigti ją pildyti galima bet kuriuo kitu patogiu metu. Labai svarbu ir tai, jog paraiška per ŽŪMIS gali būti pildoma bet kurioje pareiškėjui patogioje vietoje, kur yra galimybė prisijungti prie ŽŪMIS, o užpildžius paraišką galima atsispausdinti jos išklotinę / ataskaitą. Pateikus paraišką per ŽŪMIS, vėliau galima sekti paraiškos būseną (ar ji vertinama, ar įvertinta).
 
Be to, kartą suvedus savo duomenis (kontaktus, banko sąskaitą), ŽŪMIS juos išsaugo, tad jei pareiškėjas yra arba buvo paramos gavėju pagal kitas investicines ar kompensacines priemones, naujai pildydamas paraišką, tam tikrus duomenis galės rinktis iš NMA turimų duomenų.
 
Žinotina, jog paraiškos per ŽŪMIS turi būti teikiamos iki kvietimo teikti paramos paraiškas paskutinės dienos 12 val.
 
Prireikus pagalbos
 
Jei visgi neaišku, kaip turi būti pildoma paraiškos forma arba iškyla kitų sistemos problemų, ŽŪMIS svetainės dešiniajame kampe yra ikona „Pagalba“, kurią paspaudus patenkama į pagalbos skiltį ŽŪMIS paslaugų gavėjo portalo pagalba. ŽŪMIS naudotojams neradus reikiamos pagalbos šioje skiltyje rekomenduojama skambinti į NMA telefonais: (8 5) 252 6999 arba 1841, ir dėl iškilusių klausimų pasikonsultuoti su NMA specialistais.
 
Naudinga informacija:
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2017 m. birželio 7 d. 18:16