Dar daugiau galimybių patogiai ir greitai gauti laukiamus atsakymus
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2022.05.09

Dar daugiau galimybių patogiai ir greitai gauti laukiamus atsakymus

Dar daugiau galimybių patogiai ir greitai gauti laukiamus atsakymus
Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA) nuolat ieško sprendimų, kaip pagerinti teikiamas paslaugas, ir stengiasi, kad informacija klientus pasiektų kuo paprasčiau ir greičiau. Todėl nuo šiol klientai, apsilankę bet kuriame NMA padalinyje, galės bendrauti ne tik su tame padalinyje esančiais darbuotojais, bet ir, reikalui esant, jam bus suteikta galimybė konsultuotis su visose apskrityse dirbančiais agentūros specialistais.
 
Klientams atvykus dėl konsultacijos į kitą NMA padalinį nei dirba jo paraišką prižiūrintis ar kitas kompetentingas tam tikros srities specialistas, jie nebus palikti patys spręsti susidariusios situacijos. Nuo šios savaitės NMA sudarytos sąlygos iš karto gauti reikalingą konsultaciją naudojantis MS Teams pokalbių platforma. Prie jos bus galima prisijungti ir nuotoliniu būdu bendrauti su reikiamu darbuotoju naudojantis visų NMA padalinių priimamuose būtent klientams skirtais kompiuteriais. Nuotolinės konsultacijos metu bus galima naudotis ir ten pat esančiomis ausinėmis, kamera. Iškilus klausimų, kaip naudotis MS Teams, pagalbą visada suteiks priimamojo darbuotojai.
 
NMA siekia, kad visi su klausimais į NMA atvykę klientai kuo greičiau gautų laukiamus atsakymus. Tikimasi, jog šis bendravimo su NMA specialistais būdas padės taupyti besikreipiančiųjų laiką, patogiau spręsti iškilusius klausimus ir pagerins klientų aptarnavimo kokybę.
 
 
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2022 m. gegužės 13 d. 08:18