Dalyvavimui žemės ūkio parodose – parama
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2016.01.14

Dalyvavimui žemės ūkio parodose – parama

Dalyvavimui žemės ūkio parodose – parama
Nacionalinė mokėjimo agentūra informuoja, jog iki š. m. kovo 31 d. renkamos paraiškos pagal Žemės ūkio parodų, prekybos mugių, konkursų organizavimo ir dalyvavimo juose finansavimo taisykles. Paraiškas renka Žemės ūkio ministerija.
 
Nacionalinė parama skirta tarptautinėms žemės ūkio parodoms, prekybos mugėms, konkursams, šviečiamiesiems renginiams organizuoti ir (arba) dalyvauti juose.
 
Paraiškas gauti valstybės pagalbą ir nereikšmingą (de minimis) pagalbą gali teikti žemės ūkio sektoriaus, žuvininkystės ir akvakultūros sektoriaus įmonės, vykdančios pirminę žemės ūkio produktų, žuvininkystės produktų gamybos, perdirbimo ir prekybos veiklą ir dalyvaujančios žemės ūkio parodose, prekybos mugėse bei konkursuose.
 
Paramos lėšomis iki 100 proc. gali būti kompensuojami dalyvavimo mokesčiai, apmokamos kelionių ir gyvūnų vežimo, leidinių ir interneto svetainių, kuriuose skelbiama apie renginį, išlaidos. Taip pat gali būti finansuojamos ir parodoms, šviečiamiesiems renginiams skirtų patalpų bei stendų nuomos, jų sumontavimo ir išmontavimo paslaugų bei simbolinių prizų įsigijimo išlaidos.
 
Paraiškos teikiamos Žemės ūkio ministerijos Dokumentų valdymo ir interesantų priėmimo skyriui (Gedimino pr. 19. Vilnius, 290 kab.).
 
Naudinga informacija:
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2016 m. sausio 22 d. 09:39