Bendravimas su jaunimu skatina tobulėti
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2014.12.08

Bendravimas su jaunimu skatina tobulėti

Bendravimas su jaunimu skatina tobulėti
Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) atstovai, pristatydami įstaigos veiklą bei Europos Sąjungos (ES) paramos žemės ūkiui ir kaimo plėtrai galimybes, jau ne pirmus metus lanko Lietuvos mokyklas, gimnazijas, universitetus. NMA prisijungė ir prie profesinės savanorystės iniciatyvos. Ryšys su jaunuomene padeda įvertinti įstaigos pažangą ir skatina tobulėti.
 
Profesinės savanorystės iniciatyvą „Kam to reikia?!“ globoja Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė. Tai – gyvosios teorijos pamokos mokiniams. NMA į šią veiklą įsitraukė praėjusių metų pabaigoje ir jau aplankė aštuonias Lietuvos mokyklas. Agentūros atstovai moksleiviams pasakojo apie paramos galimybes, pristatė NMA misiją, viziją ir vertybes, atskleidė net dešimt priežasčių, dėl kurių verta dirbti NMA.
 
Susitikimuose jauni žmonės buvo supažindinti su profesinės karjeros galimybėmis NMA. Paramą administruojančioje įstaigoje dirba skirtingų specialybių darbuotojai, agentūrai reikalingi ne tik žemės ūkio, bet ir informacinių technologijų, teisės, viešųjų ryšių ir kitų profesijų specialistai, čia nuolat vyksta mokymai, darbuotojams sudaromos tobulėjimo galimybės. NMA veiklos apžvalga, regis, išsklaidė išankstinę dalies jaunosios auditorijos nuomonę, kad valstybės įstaigoje dirbama neefektyviai, nesinaudojama šiuolaikinėmis technologijomis.
 
Moksleiviai – visada laukiami svečiai agentūroje. NMA jau dvejus metus dalyvauja Lietuvos „Junior Achievement“ organizuojamoje Jaunojo kolegos dienos programoje. Atvykę į agentūros centrinę buveinę sostinės Blindžių gatvėje, moksleiviai lankosi skirtinguose padaliniuose, bendrauja su specialistais. Dėmesio bei laiko jauniesiems svečiams skiria ir agentūros direktorius Erikas Bėrontas. „Rinkdamiesi savo karjeros kelią, ieškokite, bandykite, nebijokite klysti, juk didžiausia klaida – bijoti klaidų“, – palinkėjo E. Bėrontas moksleiviams šių metų Jaunojo kolegos dienos renginyje.
 
NMA specialistai siekia kokybiškai aptarnauti klientus ir džiaugiasi, kad net 91 proc. agentūros klientų įstaigos veiklą vertina palankiai (remiantis 2013 m. apklausos rezultatais). Vis dėlto, kur kas mažesnė dalis apklaustų Lietuvos gyventojų apie agentūrą atsiliepia teigiamai. Siekdami sustiprinti ryšius su visuomene ir plačiau pristatyti NMA veiklą agentūros atstovai lankosi ne tik mokyklose, bet ir universitetuose (jau aplankė Vytauto Didžiojo, Vilniaus Gedimino technikos universitetus, Tarptautinę verslo mokyklą prie Vilniaus universiteto). Siekdama pasidalyti gerąja patirtimi, kartu ieškoti geriausių mokslo žinių sklaidos bei paramos administravimo sprendimų, NMA 2013 m. vasarą pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Aleksandro Stulginskio universitetu.
 
Bendravimas ir bendradarbiavimas prisideda  prie NMA vizijos įgyvendinimo ir atitinka įstaigos vertybes – veikimą išvien, pažangumą ir skaidrumą.
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2014 m. gruodžio 8 d. 08:21