Bendradarbiavimas – kelias tobulėjimo link
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2015.02.25

Bendradarbiavimas – kelias tobulėjimo link

Bendradarbiavimas – kelias tobulėjimo link
Europos Sąjungos ir valstybės biudžeto paramos administravimo efektyvumas ir skaidrumas nemaža dalimi priklauso nuo glaudaus Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) bendradarbiavimo su socialiniais partneriais bei kitomis tikslinėmis grupėmis – susijusių su žemės ūkiu institucijų atstovais, klientais.
 
2014 m. lapkričio–gruodžio mėnesiais buvo atlikta metinė socialinių partnerių apklausa, kuri parodė, jog 86 proc. socialinių partnerių NMA veiklą vertina palankiai.
 
2014 m. NMA suorganizavo 7 renginius (4  diskusijas, 3  konferencijas), jų metu, kaip ir ankstesniais metais, NMA specialistai su socialinių partnerių atstovais ieškojo efektyvių paramos teikimo administravimo klausimų sprendimų.
 
Atsižvelgiant į pateiktas pastabas bei pasiūlymus priimami sprendimai, padedantys tobulinti procesus ir teikti kokybiškas bei kliento lūkesčius atitinkančias paslaugas. Apklausos duomenimis, 82 proc. socialinių partnerių galimybes išsakyti savo nuomonę, teikti siūlymus vertina labai gerai arba gerai.
 
Apklausti socialiniai partneriai taip pat išreiškė savo nuomonę apie NMA kaip organizaciją, vertino organizuojamų renginių kokybę, įvardijo teigiamų pokyčių sritis bei dominančias kitų susitikimų temas. Su šios apklausos rezultatais galima susipažinti čia.
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2015 m. vasario 25 d. 16:05