Baltijos šalių ir Lenkijos mokėjimo agentūros susitiko Lietuvoje
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2021.09.20

Baltijos šalių ir Lenkijos mokėjimo agentūros susitiko Lietuvoje

Baltijos šalių ir Lenkijos mokėjimo agentūros susitiko Lietuvoje
Rugsėjo 16 – 17 dienomis Palangoje vyko XIX Baltijos šalių ir Lenkijos mokėjimo agentūrų konferencija. Renginio, kurį organizavo Nacionalinė mokėjimo agentūra, metu buvo pristatytos paramos administravimo patirtys, aptarti COVID-19 iššūkiai, pasidalinta ateities planais.
 
„Nors pasaulyje tebesitęsia gyvenimas pandemijos sąlygomis, mokėjimo agentūrų darbas nesustoja – šalių gyventojams kaip niekada svarbi finansinė parama. Tad svarbu bendradarbiauti ir kartu ieškoti sprendimų, kaip dirbti su naujais iššūkiais, užtikrinti greitą paraiškų vertinimą ir paramos išmokėjimą, be to, tinkamai užbaigti šį paramos laikotarpį bei pasirengti naujajam“, – pabrėžė konferencijos organizatoriams atstovaujantis NMA direktorius Aleksandras Muzikevičius.
 
Ne veltui konferencijos metu didelis dėmesys skirtas COVID-19 iššūkiams, tarp kurių – pakitusi darbo organizavimo tvarka, tuo pačiu – ženkliai padidėjęs darbo krūvis administruojant specialiai į pandemijos padarinių šalinimą nukreiptas priemones. Tuo pačiu nepamiršti ir pasirengimo naujajam paramos laikotarpiui klausimai – tolesnis monitoringo sistemos tobulinimas, naujų, pažangių technologijų diegimas ir kt.
 
Baltijos šalių ir Lenkijos mokėjimo agentūrų konferencijos tradiciškai vyksta kasmet vis kitoje šalyje, jų metu aptariami kaimyninėms šalims aktualiausi klausimai, susiję su paramos žemės ūkiui ir kaimo plėtrai administravimu.
 
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2021 m. rugsėjo 20 d. 15:47