Baigiamos vertinti jaunųjų ūkininkų paraiškos
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2019.10.28

Baigiamos vertinti jaunųjų ūkininkų paraiškos

Baigiamos vertinti jaunųjų ūkininkų paraiškos
Informuojame, kad jaunųjų ūkininkų paraiškos, Nacionalinei mokėjimo agentūrai (NMA) pateiktos pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Ūkio ir verslo plėtra“ veiklos sritį „Parama jaunųjų ūkininkų įsikūrimui“ š. m. birželio–liepos mėnesiais, aktyviai vertinamos – parama jau patvirtinta didžiajai daliai pareiškėjų.
 
Vien praeitą savaitę NMA vyko keturi Projektų atrankos komisijos posėdžiai, kurių metu buvo apsvarstyta ir parama patvirtinta 113 jaunųjų ūkininkų projektų. Artimiausiu metu vyksiančiuose posėdžiuose dėl paramos skyrimo numatyta apsvarstyti dar 81 jaunųjų ūkininkų projektą. Iš viso šiuo metu jau įvertinta beveik 90 proc. visų NMA pateiktų jaunųjų ūkininkų paraiškų, t. y. 282 paraiškos. Iš viso vertinimui buvo pateiktos 323 jaunųjų ūkininkų paraiškos.
 
Neabejojama, kad baigiantis savaitei, iki spalio 31 d., bus įvertintos visos jaunųjų ūkininkų paraiškos, o Projektų atrankos komisijos patvirtintų projektų šeimininkams jau artimiausiu metu bus pervesta paramos dalis, siekianti 50 proc. nuo prašomos paramos sumos.
 
Projektų atrankos komisijos posėdžių nutarimąsias dalis rasite čia.
 
Naudinga informacija:
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2019 m. lapkričio 6 d. 15:56