Baigiamasis AgriRenaissance projekto renginys
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2021.10.27

Baigiamasis AgriRenaissance projekto renginys

Baigiamasis AgriRenaissance projekto renginys
2021 m. spalio 28 d. vyks Interreg Europe programos AgriRenaissance projekto „Inovacijų diegimas  žemės ūkio ir maisto sektoriuje, siekiant pramoninio atgimimo Europoje“ baigiamasis renginys. Šis renginys  – tai vaizdo įrašas anglų kalba YouTube kanale, apibendrinantis visų penkių projekte dalyvavusių Europos regionų patirtį: La Riocha (Ispanija), Kalabrija (Italija), Centrinis regionas (Portugalija), Lietuva ir Mazovija (Lenkija). Lietuvą projekte atstovavo Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos.
 
Bendras ketverius metus trukęs projekto tikslas – skatinti bendradarbiavimą žemės ūkio ir maisto sektoriuje, taip pat didinti mokslinių tyrimų ir plėtros šiame sektoriuje galimybes. Pirmajame projekto etape vyko tarpregioninis keitimasis patirtimi, įskaitant pažintinius vizitus, ataskaitų ir analizių rengimą bei regioninės suinteresuotųjų šalių grupės sukūrimą. Antrajame etape buvo įgyvendinami veiksmų planai bei vykdoma jų stebėsena.
 
Jūs išgirsite regionų valdžios institucijų įžvalgas apie projekto įgyvendinimą, susipažinsite su projektų partnerių pateiktais gerosios praktikos pavyzdžiais, įgyvendintais veiksmų planais ir socialinių partnerių projekto vertinimais.
 
Registruotis į renginį nereikia, o vaizdo įrašą galėsite peržiūrėti bet kuriuo metu, spustelėję čia: https://youtu.be/wly57k1xOrw
 
Renginys yra atviras visiems ir nemokamas, todėl tikimės, kad juo susidomėsite ir prisijungsite.
 
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2021 m. spalio 27 d. 09:04