Atsakymai į seminaruose užduotus klausimus – DUK skiltyje
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2017.03.15

Atsakymai į seminaruose užduotus klausimus – DUK skiltyje

Atsakymai į seminaruose užduotus klausimus – DUK skiltyje
Agentūros organizuojamų su plotu susijusių seminarų dalyviams bei visiems besidomintiems parama asmenims primename, kad atsakymus į renginiuose dažnai užduodamus klausimus galima surasti agentūros svetainės specialioje skiltyje „Dažnai užduodami klausimai“ (DUK).
 
Nacionalinės mokėjimo agentūros organizuojami su plotu susijusių priemonių seminarai Lietuvos rajonuose jau įpusėjo. Iki kovo vidurio seminaruose apsilankė per pusę tūkstančio ūkininkų, savivaldybių žemės ūkio specialistų. Džiaugiamės susirinkusiųjų į renginius gausumu ir dalyvių aktyvumu.
 
Atsižvelgdami į tai, kad atsakymai į seminaruose užduotus klausimus yra aktualūs ne tik renginių dalyviams, bet ir svetainės lankytojams, atsakymus į seminaruose užduotus klausimus pateikėme DUK skiltyje. Šią skiltį nuolat pildome naujausia informacija, joje galima susipažinti ir su atsakymais į kitus dominančius klausimus.
 
DUK skiltyje klausimai sugrupuoti pagal šias kategorijas: Bendrieji pareiškėjų klausimai, Informacinis portalas, Tiesioginės išmokos, Informacinis portalas, Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 metų programa, Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 programa, Tiesioginės išmokos ir t .t. Svetainės lankytojai juos dominančią informaciją taip pat gali rasti suvesdami raktinius žodžius. Pavyzdžiui, besidomintys žalinimo išmokomis ūkininkai langelyje „įveskite terminą ar frazę“ gali suvesti žodį „žalinimo“ arba norintieji sužinoti apie vykdomas patikras gali įrašyti žodį „patikros“ ir t. t.
 
Kviečiame aktyviai naudotis DUK skiltimi.
 
Naudinga informacija:
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2017 m. balandžio 7 d. 15:04