Atnaujinta pirmumo eilė ekonominei veiklai kaime vystyti
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2016.07.29

Atnaujinta pirmumo eilė ekonominei veiklai kaime vystyti

Atnaujinta pirmumo eilė ekonominei veiklai kaime vystyti
Atnaujinus paraiškų pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programos (KPP) priemonės „Ūkio ir verslo plėtra“ veiklą „Parama investicijoms, skirtoms ekonominės veiklos kūrimui ir plėtrai“ vertinimą, buvo pakartotinai sudaryta projektų atrankos prioritetinė eilė.
 
Pakoregavus prioritetinę paraiškų, surinktų nuo 2015 m. lapkričio 2 d. iki gruodžio 14 d., eilę, tinkamumo gauti paramą vertinimas papildomai bus atliekamas 20 paraiškų. Tai bus paraiškos, kurios surinko 57 ir daugiau balų.
 
Primename, kad minėtam paraiškų rinkimo etapui buvo skirta 12,31 mln. Eur paramos lėšų. Nacionalinei mokėjimo agentūrai (NMA) buvo pateiktos 145 paraiškos, o bendra prašoma paramos suma siekė 20,65 mln. Eur. NMA specialistams sudarius ankstesnę projektų atrankos prioritetinę eilę, buvo vertintos paraiškos, surinkusios nuo 61 iki 80 balų įskaitytinai,– tokių paraiškų buvo 74.
 
Pradinė pirmumo eilė buvo sudaryta atsižvelgiant į pareiškėjo paraiškoje nurodytą informaciją apie atitiktį įgyvendinimo taisyklėse numatytiems projektų atrankos kriterijams. Vertinant projektų tinkamumą gauti paramą, minėta informacija sutikrinama su duomenų bazėse ir viešuosiuose registruose esančiais duomenimis, taip pat su pareiškėjo pateiktais dokumentais.
 
Susipažinti su paraiškų prioritetinės eilės sąrašu galima čia.
 
Naudinga informacija:
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2016 m. rugpjūčio 1 d. 09:11