Artėjant Kalėdoms – susitikimas su socialiniais partneriais
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2020.12.14

Artėjant Kalėdoms – susitikimas su socialiniais partneriais

Artėjant Kalėdoms  – susitikimas su socialiniais partneriais
Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA) gruodžio 11 d. pakvietė socialinius partnerius į jau tradicija tapusį renginį, kuriame pristatė NMA pagrindinius metų rezultatus, supažindino su ateities planais, išklausė socialinių partnerių pasiūlymus. 2020 metai, COVID-19 pandemijai įnešus didžiulius pokyčius į visų mūsų gyvenimus, buvo išskirtiniai ir NMA. Kaip pavyko įveikti naujus iššūkius, pandemijos sąlygomis sklandžiai tęsti paramos administravimo procesą, sumažinti administracinę naštą klientams bei sankcijas tikriesiems ūkininkams, optimizuoti patikrų kiekį ir  procesą, papasakojo NMA vadovas Aleksandras Muzikevičius.
 
„Jūs esate mūsų pareiškėjų bei paramos gavėjų balsas, mes turime Jus išgirsti, diskutuoti ir atsižvelgdami į Jūsų pasiūlymus tobulinti savo veiklą“ – bendravimo bei bendradarbiavimo su socialiniais partneriais svarbą akcentavo NMA direktorius Aleksandras Muzikevičius.
 
Pranešime NMA vadovas išskyrė prioritetines kryptis: plotinių priemonių sankcijų mažinimą tikriesiems ūkininkams, plotinių priemonių ir gyvulių patikrų kiekio ir proceso optimizavimą, didesnę imituojančių ūkininkavimą pareiškėjų kontrolę, spartesnius mokėjimus, investicinių priemonių sankcijų mažinimą, administracinės naštos ūkininkams mažinimą, paslaugų greitį ir kokybę. Kaip sekėsi įgyvendinti iškeltus uždavinius pagal šias prioritetines kryptis, NMA direktorius išsamiai pristatė pranešime „Paramos žemės ūkio ir kaimo plėtrai administravimo 2020 m. apžvalga“.
 
NMA direktoriui pabaigus skaityti pranešimą, ilgai netilo klausimai, komentarai, pasiūlymai. Nepaisant virtualaus renginio formato, galima buvo justi dalykišką bei geranorišką atmosferą.
 
NMA visada pasirengusi išklausyti socialinių partnerių nuomonę, laukia jų pasiūlymų. NMA ir toliau kvies socialinius partnerius į susitikimus,  ateityje planuoja organizuoti diskusijas kitomis su parama susijusiomis aktualiomis temomis.
 
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2020 m. gruodžio 14 d. 13:02