Apsilankymai pas paramos gavėjus – jau baigėsi
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2015.09.17

Apsilankymai pas paramos gavėjus – jau baigėsi

Apsilankymai pas paramos gavėjus – jau baigėsi
Nacionalinė mokėjimo agentūra jau trečius metus organizuoja išvažiuojamuosius renginius „NMA darbuotojai – arčiau paramos gavėjų“. Šiais metais 17 renginių ciklas vyko nuo gegužės vidurio iki rugsėjo pradžios.
 
Išvykų pas paramos gavėjus metu Nacionalinės mokėjimo agentūros darbuotojai iš arčiau susipažino su kasdiene jų veikla, jau įgyvendintais paramos projektais ir galėjo praktiškai įsitikinti paramos teikiama nauda veiklai vystyti. Renginių metu NMA darbuotojai ne tik pagilino žinias ir įgūdžius, reikalingus tinkamam Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. paramos programos administravimui užtikrinti, bet ir aptarė sunkumais, iškylančius įsisavinant paramą.
 
Išvykose pas paramos gavėjus dalyvavo 306 dalyviai aplankiusieji 33 paramos gavėjus – ūkininkus, verslininkus, žemės ūkio bendroves, vietos veiklos grupes, kaimo bendruomenes visuose Lietuvos regionuose.
 
Šie metai buvo pirmieji, kai su praktine paramos gavėjų veikla buvo supažindinti ir moksleiviai.
 
Tokio pobūdžio renginiai organizuojami įgyvendinant NMA strateginį tikslą – skaidriai teikti kokybiškas paslaugas, atitinkančias kliento lūkesčius.
 
 
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2015 m. rugsėjo 17 d. 14:23