Apmokėti išlaidas gali tik patys paramos gavėjai
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2014.08.14

Apmokėti išlaidas gali tik patys paramos gavėjai

Apmokėti išlaidas gali tik patys paramos gavėjai
Paramos gavėjai pagal Paramos Lietuvos bitininkystės sektoriui 2014–2016 metų programą veiklą pradeda savo arba skolintomis lėšomis, o vėliau Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) teritoriniams paramos administravimo skyriams teikia mokėjimo prašymus, pridėdami išlaidų pagrindimą ir apmokėjimą įrodančius dokumentus. Paramos lėšos patirtoms išlaidoms kompensuoti išmokamos tik įvertinus pateiktus mokėjimo prašymus.
 
Paramą administruojantys NMA specialistai atkreipia dėmesį, kad pasitaiko atvejų, jog prekes, techniką ar kitą įrangą perka ne patys paramos gavėjai, o kiti asmenys, taip yra pažeidžiamos programos įgyvendinimo taisyklės. Paramos gavėjai turėtų patys apmokėti išlaidas, susijusias su investicijomis.
 
Primename, kad paraiškos pagal Paramos Lietuvos bitininkystės sektoriui 2014–2016 metų programą buvo renkamos nuo 2013 m. gruodžio 20 d. iki 2014 m. sausio 31 d. Per šį laikotarpį 2 144 pareiškėjai kreipėsi paramos, 951 pareiškėjas buvo patvirtintas paramos gavėju.
 
Paramos gavėjai mokėjimo prašymus su išlaidų pagrindimo ir apmokėjimo įrodymo dokumentais turi pateikti iki š. m. rugsėjo 5 d. Iki š. m. rugpjūčio 12 d. NMA jau pateikti 538 mokėjimo prašymai patirtoms išlaidoms kompensuoti.
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2014 m. rugpjūčio 14 d. 10:00