Apklausa dalyvaujantiems priemonėje „Parama smulkių ūkio subjektų bendradarbiavimui“
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2021.06.17

Apklausa dalyvaujantiems priemonėje „Parama smulkių ūkio subjektų bendradarbiavimui“

Apklausa dalyvaujantiems priemonėje „Parama smulkių ūkio subjektų bendradarbiavimui“
Ūkio subjektai, gaunantys paramą pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programos veiklos sritį „Parama smulkių ūkio subjektų bendradarbiavimui“, kviečiami dalyvauti apklausoje, kurios tikslas yra nustatyti, kokią administracinę naštą jie patiria.
 
Apklausa siekiama nustatyti, kurie informaciniai įpareigojimai sukelia daugiausiai administracinės naštos bei išgirsti pasiūlymus, kaip būtų galima sumažinti administracinę naštą naujuoju 2023–2027 m. finansiniu laikotarpiu. Apklausos metu surinkta informacija bus naudojama siekiant identifikuoti tobulintinas sritis ir pateikti rekomendacijas dėl administracinės naštos mažinimo paramos gavėjams.
 
Ši apklausa yra naujo programavimo dokumento – Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros 2023–2027 m. strateginio plano – išankstinio vertinimo dalis. Rengiantis 2023–2027 m. finansavimo laikotarpiui siekiama įvertinti 2014–2020 m. laikotarpiu paramos gavėjų patirtą administracinę naštą ir nustatyti galimus supaprastinimus įgyvendinant naujo finansinio laikotarpio priemones.
 
Administracine našta – tai laiko ir finansinės sąnaudos, patirtos vykdant priemonės įgyvendinimo taisyklėse įvardintus informacinius įpareigojimus, kuriuos privalo atlikti paramos gavėjai teikdami paraišką bei įgyvendindami projektą. Informaciniai įpareigojimai – tai priemonės įgyvendinimo taisyklėse nustatyti įpareigojimai pateikti Nacionalinei mokėjimo agentūrai ar kitoms institucijoms informaciją apie savo veiklą ar gaminius arba kitą nustatytą informaciją, taip pat šią informaciją kaupti, saugoti ir ją pareikalavus pateikti.
 
Apklausą inicijuoja LR žemės ūkio ministerija.
 
Apklausą rasite čia: https://forms.gle/z45d7NnQnBHKvzzY6
 
Sudalyvauti anoniminėje apklausoje ir pateikti atsakymus į klausimus galima iki 2021 m. birželio 29 d. imtinai.
 
Dėl klausimų, kilusių pildant apklausą, prašome kreiptis į ESTEP analitikę Ingridą Urbonaitę tel. 8 638 77 276 arba el. paštu crypt:PGEgaHJlZj0ibWFpbHRvOmkudXJib25haXRlQGVzdGVwLmx0Ij48c3BhbiBzdHlsZT0iY29sb3I6IzAwODAwMDsiPmkudXJib25haXRlQGVzdGVwLmx0PC9zcGFuPjwvYT4=:xx.
 
Dėkojame už bendradarbiavimą!
 
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2021 m. birželio 21 d. 08:06