Apie paramą verslui naujuoju paramos laikotarpiu
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2015.11.11

Apie paramą verslui naujuoju paramos laikotarpiu

Apie paramą verslui naujuoju paramos laikotarpiu
Vakar, lapkričio 10 d., vyko jau trečioji vaizdo konferencija iš Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos. Šios konferencijos tema – paramos verslui galimybės kaimo vietovėse.
 
Vaizdo konferencijoje Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) direktorius Erikas Bėrontas ir Kaimo plėtros ir žuvininkystės programų departamento direktoriaus pavaduotoja Vida Ačienė pristatė paramą ekonominės veiklos kūrimo ir plėtros investicijoms ir papasakojo apie paraiškų rinkimą. Kalbėtojai atkreipė dėmesį į svarbiausius dalykus, ką reikėtų žinoti siekiant vystyti ūkio subjektų veiklą ir paramos lėšomis.
 
Dėl paramos ne žemės ūkio veiklai plėtoti gali kreiptis kaimo gyventojai, ūkininkai arba privatūs juridiniai asmenys (labai mažos įmonės).
 
„Šiai veiklai įgyvendinti skirta 12,3 mln. eurų, o didžiausia paramos suma vienam pareiškėjui siekia 200 tūkst. eurų“, – sakė NMA direktorius Erikas Bėrontas.
 
Paraiškos pagal veiklą „Parama investicijoms, skirtoms ekonominės veiklos kūrimui ir plėtrai“ NMA teritoriniuose paramos administravimo skyriuose renkamos iki š. m. gruodžio 14 d.
 
Konferenciją tiesiogiai stebėjo per 400 interneto vartotojų. Dalyviai aktyviai teikė klausimus, į dalį iš jų atsakymus gavo tiesiogiai.
 
Atsakymai į klausimus, į kuriuos nepavyko atsakyti dėl laiko stokos, bus pateikti elektroniniu paštu.
 
Šią konferenciją buvo galima stebėti tiesiogiai internete ir visose Lietuvos bibliotekose.
 
Konferencijos įrašą galite rasti čia.
 
Naujuoju 2014–2020 m. programiniu laikotarpiu parama verslui kaimo vietovėse bus teikiama pagal dvi Lietuvos kaimo plėtros programos veiklas, skirtas veiklos pradžiai bei ekonominės veiklos kūrimui ir plėtrai.
Paskutinio atnaujinimo data: 2016 m. birželio 3 d. 08:45