Aktualu teikiantiems mokėjimo prašymus
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2014.02.13

Aktualu teikiantiems mokėjimo prašymus

Aktualu teikiantiems mokėjimo prašymus
Primename, kad parama pagal investicines Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 metų programos (KPP) priemones išmokama paramos gavėjams pateikus nustatytos formos mokėjimo prašymą kartu su išlaidų pagrindimą ir išlaidų apmokėjimą įrodančiais dokumentais, bei kitais išlaidų tinkamumą finansuoti įrodančiais dokumentais.
 
Labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad kiekvienas mokėjimo prašymo lapas turi būti pasirašytas ranka, o ne patvirtintas parašu, naudojant antspaudą ar kitas priemones, pvz., kai į parašo vietą įkeliamas skenuotas parašas. Pasitaiko atvejų, kad paramos gavėjai mokėjimo prašymą patvirtina ne ranka pasirašytu parašu, o anspaudu. Tokiu atveju mokėjimo prašymas turi būti tvirtinamas iš naujo, o tai lėtina mokėjimo prašymo vertinimo procesą.
 
Administruojant paramą taip pat pasitaiko atvejų, kai kartu su mokėjimo prašymu pateikiami ne visi būtini dokumentai. Siekiant, kad paramos gavėjai darytų kuo mažiau klaidų ir iš karto pateiktų visus reikalingus dokumentus, yra parengti dokumentų, teikiamų kartu su mokėjimo prašymais, sąrašai, kuriuos galite rasti paspaudę nuorodą.
 
Mokėjimo prašymus kartu su reikalingais priedais į Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos Kaimo plėtros ir žuvininkystės programų departamento teritorinius paramos administravimo skyrius paramos gavėjai turi pristatyti asmeniškai arba per įgaliotą asmenį.
 
Mokėjimo prašymų formas ir pildymo instrukcijas galima rasti  čia.
Paskutinio atnaujinimo data: 2014 m. rugpjūčio 14 d. 13:35