Aktuali informacija ūkininkams nugulė laikraščio puslapiuose
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2019.04.18

Aktuali informacija ūkininkams nugulė laikraščio puslapiuose

Aktuali informacija ūkininkams nugulė laikraščio puslapiuose
NMA, siekdama pagelbėti ūkininkams kasdienėje jų veikloje, šiais metais išleido laikraštį, kuriame aptariamos 2019 m. tiesioginių išmokų ir paramos pagal su plotu susijusias Kaimo plėtros programas aktualijos. Leidinys šią savaitę pasieks savivaldybių žemės ūkio skyrius, seniūnijas. Taigi netrukus laikraštis atsiras ir ant kiekvieno ūkininko stalo. Tuo tarpu jau dabar NMA svetainėje galima susipažinti su skaitmeniniu leidinio formatu.
 
„Žemės ūkiui eiti modernizavimo keliu įmanoma tik pasitelkus patikimą ir aktualią informaciją. Laikomės nuostatos, kad žemdirbiams reikalingi įvairūs informaciniai kanalai – ir laikraštis, ir internetas, ir išmanusis telefonas. Bendraujant su žemdirbiais teko ne kartą įsitikinti, kad spausdintu žodžiu labai pasitikima“, – laikraščio gimimo priežastį aiškina NMA vadovas Erikas Bėrontas.
 
16 psl. laikraštyje ūkininkai ras aktualią informaciją apie tiesiogines išmokas bei paramą pagal su plotu susijusias Kaimo plėtros programos priemones – pagrindinius taisyklių pakeitimus, dažniausias deklaravimo klaidas, būtinų atlikti ūkio darbų datas bei dokumentų teikimo terminus, NMA patikrų grafiką, patikrų naujoves, kitą svarbią informaciją.
 
Tikime, kad leidinys bus naudingas ūkininkams visus 2019 metus kasdienėje veikloje.
 
Skaitmeninę laikraščio versiją galite atsisiųsti čia.
 
 
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2019 m. gegužės 2 d. 11:11