Agentūroje – svečiai iš Čekijos Respublikos Senato
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2014.04.09

Agentūroje – svečiai iš Čekijos Respublikos Senato

Agentūroje – svečiai iš Čekijos Respublikos Senato
Šių metų balandžio 8 d. Nacionalinėje mokėjimo agentūroje (NMA) lankėsi gausi delegacija iš Čekijos Respublikos, kuri domėjosi paramos žemės ūkiui ir kaimo plėtrai administravimo sistema Lietuvoje.
 
Čekijos Respublikos Senato Kaimo plėtros komisijos nariai bei konsulas Oto Weniger susipažino su NMA struktūra, strategija, įdiegtais standartais, įgyvendinamais projektais. Svečiai teiravosi apie taikomą kontrolės sistemą, aptinkamus pažeidimus, investicinių projektų finansavimo sąlygas, pasidalino patirtimi įgyvendinant kaimo plėtros priemones. Nemažai diskusijų sukėlė ir vienoje, ir kitoje šalyje teikiama parama kaimo turizmui – pasak delegacijos vadovės, komisijos pirmininkės Dagmar Zverinovos, Čekijoje ši parama paskatino kaimiškųjų regionų plėtrą, prisidėjo prie plačiosios visuomenės susidomėjimo žemės ūkio sektoriumi augimo.
 
„Džiugu matyti, kad turime nemažai sąlyčio taškų“, - atsisveikindami pažymėjo svečiai.
 
Į Lietuvą atvykusi delegacija turėjo progą ir iš arti susipažinti su paramos lėšomis remiamais projektais – vizito pradžioje ji lankėsi Rokiškio ir Anykščių rajonų ūkiuose.
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2014 m. rugpjūčio 14 d. 11:28